PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 355
ocen
6,0 10 1 38355
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

5/10

ocenił(a) film na 5

Twórcy zostali zmuszeni przez zycie by pożegnać zmarłego aktora ,który grał czarnego Pantere ,króla w pierwszej częsci godne pożeganie do tego chyba pokazanie kultury afrykanskie w przypadku pożegnaia króla i przywitania nowego nie wiem czy ta scena tańca w białych strojach miała własnie to pokazać ale było atrakcyjne Jednym z czynników tego folmu to zemsta lub do czego ona prowadzi nie widzimy innych rozwiązan tylko przez dominacje lub zmuszajac do sojuszu inne plemie chcemy za atakować tych którzy nas skrzywdzili.Zdzwiwiło mnie to że me tu jako ludzie ziemi po trakowao na troche po omacku nie mamy tu jakieś silnnej pozycji w tej histori ,Nie jesteśmy przestawieni jako władczy czy zachłani Tu bardziej konfkit jest miedzy plemionami ,a może bardziej wladcami plemnion .Nie do końca film porywa mometami jest nudny efektowny taka ale historia nie wciąga do końca Dla mnie nie wyciśnięto wszystkich soków z tego filmu. Na pierwszej części bawiłem się o wiele lepiej.5/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones