PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 238
ocen
6,0 10 1 38238
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Feminizm i rasizm

ocenił(a) film na 4

Namor facet.który żyje setki lat król i wojownik popełnia ciągle złe decyzje i oczywiście musi przegrać z silną kobietą bo ona jest sprytna...

Namor atakuję wakande, praktycznie mógł by ją całą opanować ale postanawia się wycofać i dać im czas by zmobilizowali jednostki bo czemu nie ....

Okoie oczywiście musi wygrać z facetem i wojownikiem namora bo jest silną kobietą.....

Biali ludzie oczywiście są tymi złymi którzy myślą tylko o zysku ......

Czarne młode kobiety mają gorzej na uczelni bo są czarne.....

Kobiety nie mają wad i stanowią większość siły militarnej wakandy....

Proszę was ten film jest po prostu słaby a dzieciaki się jarają efektami specjalnymi i mają gdzieś resztę a potem takie filmy mają dobre oceny. Jestem pewny że zdobędzie parę nagród sami wiecie dlaczego

ocenił(a) film na 6
Patryk1238

Do porzygu. 10 x niewolnictwo, kilka razy "czarna kobieta", same bohaterki już tak na siłę robione. Nie wiem kogo oni uszczęśliwiają.

ocenił(a) film na 5
Patryk1238

@Patryk1238 nie grzeb w tym gówienku bo się ubrudzisz. To jest mega słaby film i tylko na wzgląd Chadwicka, świetnej animacji i muzy z dziękami dałem 5. Bez tego byłoby mniej niż 3.

Patryk1238

jak na siłę doszukujesz się takich rzeczy, to faktycznie mało filmów może ciebie zadowolić

ocenił(a) film na 5
Wibrys

Ale tu nie trzeba się doszukiwać. Debilizmy biją w oczy od pierwszych minut:

Majowie-avatarzy z przyssawkami wspinają się po kadłubie "super" pancernika

Niepokonana Wakanda - nikt tam nie może wejść bez ich wiedzy. He he.

Super pancernik, który zdejmuje ukrywający go kamuflaż po to tylko by załogę wykończyli majowe - avatarzy.

Mikroskopijne skrzydełka przy stopach pozwalają być szybszym niż wystrzał z działka czy karabinu?

Pancernik nie ma dział i trzeba go bronić dzidami XDDDDDD

Mistrzu-1

to jest film na podstawie komiksu.... logiki szukasz? *facepalm*

ocenił(a) film na 5
Wibrys

Widziałem masę filmów na podstawie komiksów gdzie uniknięto powtórzenia debilizmów i zastąpiono je mniej lub bardziej logicznymi rozwiązaniami. Można? *facepalm* ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones