PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=837929}

Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Black Panther: Wakanda Forever
6,0 38 359
ocen
6,0 10 1 38359
5,7 25
ocen krytyków
Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu
powrót do forum filmu Czarna Pantera: Wakanda w moim sercu

Film pełen emocji, pożegnanie z CB wzruszające, kobiety nie próbują udawać mężczyzn, ludzie zachowują się jak ludzie. Dodajmy niezłe efekty, przepiękne scenografie i kostiumy i mamy najlepszy od dawna film Marvela. Oczywiście, że czasem naciągane, skracane, spłycane ale to Marvel więc cieszcie się klimatem sf.

CB [*] RIP

Eli_Anna

brałeś coś przed seansem tego szajsu ?

ocenił(a) film na 8
jakub_h

Czy nie zrozumiałaś czegoś, z tego co napisałam? Pytaj śmiało, wytłumaczę

ocenił(a) film na 3
Eli_Anna

Mam uczulenie na lewacki bełkot

ocenił(a) film na 8
Agata_Rad_fw

Ja mam uczulenie na ludzi co nie wiedzieć argumenty ale rzucać kamieniem bo mi się nie podobać.

jakub_h

to samo chciałem napisać ;)

ocenił(a) film na 5
Eli_Anna

Dokladnie: "naciągane, skracane, spłycane"i to polozylo ta czesc,i dodałbym infantylne,mega rozczarowanie.

ocenił(a) film na 8
aronn

Specyfiką takich filmów jest chyba naciąganie, spłycane i skracanie. Owszem czasem udaje się twórcom wyciągnąć jakąś głębię, ale niewielu odbiorców po to chodzi na filmy Marvela...

ocenił(a) film na 1
Eli_Anna

HAHAHA! Zostałaś nieźle zaorana w komentarzach feministko! Sorry, ale w Polsce nie ma przyzwolenia na terror poprawności politycznej w kinie i jego wokistowskich obrońców. Idź sobie być SJW gdzie indziej. My widzimy gołym okiem co tu się dzieje.

ocenił(a) film na 9
Eli_Anna

Mnie też się podobał bardzo i zgadzam się z Tobą

ocenił(a) film na 7
Eli_Anna

właśnie obejrzałam i mam podobną opinię do Twojej :) w czerpaniu przyjemności z tego filmu zdecydowanie pomaga niebycie rasistą i mizogonem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones