PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=818016}

Czarne lustro: Bandersnatch

Black Mirror: Bandersnatch
6,9 73 787
ocen
6,9 10 1 73787
6,1 28
ocen krytyków
Czarne lustro: Bandersnatch
powrót do forum filmu Czarne lustro: Bandersnatch

Ten dialog to mistrzostwo!

ocenił(a) film na 6
pacekk

Cały ten "ending" to niezłe jaja :)

ocenił(a) film na 8
pacekk

Nie uwierzysz mi. Ktoś z przyszłości mną kieruję ;)

pacekk

Www.chip. pl/2018/04/netflix-za-darmo-dla-osob-ktore-udostepnia-obraz-z-kamer-podczas-sean su/

ocenił(a) film na 8
pacekk

Szczególnie jak chcesz uciec z walki przez Okno :) I micha się cieszyła :)

rekinos76

Odwinięcie się też było ciekawe xD

ocenił(a) film na 9
rekinos76

A co się wtedy dzieje? Ja wybrałem walkę z terapeutką, to wyjęła dwa miecze i zaczęła się jatka xD

ocenił(a) film na 8
zchpit

zchpit to sprawdz ucieczkę przez okno :) Tak bardziej zabawnie będzie :) I to się chwali twórcom taki autodowcip :)

ocenił(a) film na 7
zchpit

To nie były miecze, a pałki teleskopowe, jeśli dobrze pamiętam. No chyba że miecze są w opcji premium ("Tak, k...a").

pacekk

No... to był fun :)

ocenił(a) film na 7
pacekk

Akurat takie chamskie łamanie 4 ściany jest zawsze słabe i powoduje u mnie cringe.

ocenił(a) film na 9
pacekk

Zabraklo jeszcze, zeby na ekranie wyswietlila sie nazwa naszego uzytkownika konta na Netflixie lub nasze dane personale tj. imie i nazwisko, date urodzenia i z jakiej miejscowosci pochodzimy oraz gdzie aktualnie mieszkamy.

ocenił(a) film na 9
Mick1947

To było by ciekawe, zwłaszcza że mam konto z allegro za 6zł

ocenił(a) film na 8
DRSRng

Masz się czym chwalić złodzieju...

ocenił(a) film na 5
pacekk

co w tym mistrzowskiego? Pomysł na fabułę może i fajny, ale męczący, przeładowany i rozmyty. Do jednego wora wrzucili wiele problemów (wpływ gier na psychikę, psychotropy, traumy, kontrolę umysłu, opętania demoniczne, dragi itd). Nie dorównuje w żadnym stopniu poziomem do odcinków serialu, które były momentami wręcz ascetyczne w wyrazie (no niektóre).

ocenił(a) film na 9
Sammy_Jo

Zgadzam się z Twoją oceną, że można to było zrobić dużo lepiej.

Moja ostateczna w zasadzie jest oparta tylko na:

* temacie tworzenia gier i fajnych niuansach, które ja widzę
* dyskusjach przy okazji tego filmu, które uzupełniają odbiór i jego "czarnomirrorowość".

ocenił(a) film na 8
pacekk

Tak cała ta rozmowa o tym że oglądam go z Netflixa 30 lat do przodu spowodowała że ja sam poczułem się co najmniej "niekomfortowo" ? I trochę mi to wszystko wjechało na banie tym bardziej że zjarany sie w to bawiłem ... MISTRZOSTWO !!! :D

pacekk

Chyba 3 razy wybrałam te opcję, tylko po to żeby się nacieszyć jak świetnie jest to zrobione. :D

pacekk

Tatuaż se zrób

ocenił(a) film na 8
ohpeggysue

Tylko się nie popłacz...

pacekk

Dlaczego? Płacz jest zdrowy. :)

ocenił(a) film na 8
ohpeggysue

Mogę Cię doprowadzić do płaczu, deal? :P

ocenił(a) film na 8
ohpeggysue

No to, na zdrowie! :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones