PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822550}
5,6 13 063
oceny
5,6 10 1 13063
3,1 18
ocen krytyków
Czarny Mercedes
powrót do forum filmu Czarny Mercedes

Dlatego że film jest dobry i każdy kto nie ma politycznych klapek na oczach to doceni. Denerwuje mnie to że kanały i strony filmowe które mają być z zasady obiektywne włączają się w polityczną wojenkę. Ten film nie zasługuje na słabe oceny. Widać z resztą tu w komentarzach ile jest komentarzy ciągle tych samych trolli, którzy hejtują zawsze wszystko co wyprodukowane przez TVP.

ocenił(a) film na 7
Meldondg_Lord

Sfilmowani słyną z kasowania komentarzy, które są przeciwne ich recenzji. Ja napisałam pod ich recenzją tego filmu, że film mi się podobał i że ich recenzja jest przesadzona. Po godzinie komentarza już nie było, został przez nich skasowany. Zostawiają tylko same hejty na film. W ogóle pewnym środowiskom "elit" się film nie spodobał bo rzekomo jest seksistowski. To widać w wielu recenzjach że nie ma merytoryki tylko widać politykę.

ocenił(a) film na 2
AgusKa1993666

Nie wiem który komentarz był twój, ale pan który założył ten temat postanowił urządzić krucjatę na naszym kanale i wrzucił identyczny tekst w odpowiedzi na jakieś 20 komentarzy innych widzów :D Istnieje coś takiego jak FILTR ANTYSPAMOWY na YouTubie, który sprawia, że komcie wpadają w limbo, jeśli uzna coś za spam. Musimy dopiero zajrzeć do zakładki z potencjalnym spamem i tam podjąć decyzję, czy warto taki komentarz zostawić, czy wrzucić go po prostu do kosza. Jeśli ktoś z góry zakłada, że recenzja filmu jest polityczna, bo krytykujemy film ze względu na finansowanie przez TVP, a przecież ma wysoką średnią (!) na Filmwebie, więc to jest wyznacznik jakości, to mi ręce opadają :D

Jeśli Twój komentarz AgusKa1993666 nie był nacechowany negatywnie i nie zawierał żadnych inwektywów w naszą stronę, to przepraszam, że gdzieś zaginął, nie mieliśmy tu żadnych złych intencji :) A film jest seksistowski. Moim zdaniem oczywiście.

David_Frost

Welcome in the filmweb :-D

ocenił(a) film na 2
jakub_nowinski_fw

Od dawna tu jestem, ale nie wchodzę na forum, żeby zachować zdrowie psychiczne xD Nie mniej, również witam <3

David_Frost

Nie skomętuję waszej recenzji na temat tego filmu ponieważ go nie oglądałem. Niestety ale mam z wami inny problem, zauważyłem że wy dość często oceniacie słabiutkie filmy wyżej o naprawdę dobrze zrealizowanych projektów np. film "To" z 2017 przez cały film mówiliście jedynie o aktorstwie typowych nastolatków któży mieli zagrać typowych nastolatków i o budowaniu ich relacji nie wspominając nic o innych aspektach filmu, jaki to horror, czy jest straszny czy ma klimat itd. Zauważyliście w ogóle jak dużo w tym filmie jest niedociągnięć w samej histori jak i w detalach ?
Na prawdę coraz mniej biorę wasze recenzje na poważnie.

ocenił(a) film na 2
tomek_gruzewski

Trudno mi się odnieść do zdania "dość często oceniacie słabiutkie filmy wyżej od naprawdę dobrze zrealizowanych projektów" bo to jakiś absurd xD Słabiutkie i dobre twoim zdaniem, a naszym nie. Najwyraźniej jesteśmy gustowo niekompatybilni i szukamy w kinie innych rzeczy. Tłumaczymy swoje stanowisko z reguły ponad 10 minut na film. Jak ci się nie podoba ta forma i nasza argumentacja, to naprawdę nikt cię do oglądania nie zmusza :)

Meldondg_Lord

NO TAK BYŁO. NIE ZMYŚLAM XDDD

ocenił(a) film na 3
Meldondg_Lord

@Meldondg_Lord piszesz "Niby pazdziesz a ma prawie 7/10 na filmwebie. Dlaczego?" otóż dlatego, że agencje odpowiadające z promocję zatrudniają troli, którzy sztucznie podbijają ocenę. Ot i cała tajemnica. A film jest niestety słaby.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones