PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=822550}
5,6 13 063
oceny
5,6 10 1 13063
3,1 18
ocen krytyków
Czarny Mercedes
powrót do forum filmu Czarny Mercedes

Chyba jak zwykle w polskim kinie. Czy zawsze musi być golizna na ekranie? Nie po to człowiek idzie do kina żeby oglądać pupę Żmijewskiego. I te przeskoki w czasie, retrospekcje. Rozumiem że żeby film był ciekawy to nie można było opowiedzieć całej historii po kolei, ale czy nie za dużo tego trochę? Niektóre role wyglądają jakby celowo były wciśnięte na siłę i napisane pod konkretnych aktorów. Na początku film mnie zaciekawił, potem długo było nudno, a dopiero pod koniec nabrał trochę tempa. Ogólnie myślałem że będzie ciekawiej, bardziej kryminalnie, mniej obyczajowo, a było odwrotnie.

pyciam1

Dużo osób tutaj narzeka na wątek LGBT, ale mnie np. razi golizna dla samej golizny, a sceny erotyczne były raczej śmieszne. Np. scena w której Dębska stoi przed lustrem nago nie ma tu większego sensu, chyba ma być na pocieszenie facetom, żeby nie biadolili, że tyle LGBT jest. Scena jest kompletnie zbędna. Ale żeby chłopa pokazali od stóp do głów nago to nie - golizna działa tylko w jedną stronę :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones