PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32766}

Czarny dzień w Black Rock

Bad Day at Black Rock
7,4 2 857
ocen
7,4 10 1 2857
7,3 7
ocen krytyków
Czarny dzień w Black Rock
powrót do forum filmu Czarny dzień w Black Rock

Dobre aktorstwo - większości aktorów szcz. Spencera, ciekawy pomysł na fabułę. Piszę pomysł bo jak to zrealizowano? ano idiotycznie.

Przykładem może być totalnie bezsensowe zabicie tej młodej gościary przez Smitha, nagła zmiana nastawienia jej brata przez moralizatorskie postawienie whisky, idiotyczne obezwładnienie Smitha ( ciemno jak piramidzie , Smitha ma go jak na tacy i da się obrzucić przy skale mołotowem..no proszę...) Walka starszego pana i jednorękiego z silnym farmerem... którego obija jak 10 letniego młokosa i jeszcze można by znaleźć trochę. Jak zawsze dobry film musieli amerykańce spieprzyć.

ocenił(a) film na 7
kaladann

Akurat walka bohatera z 'kałbojem' była całkiem realna, widać że facet znał choć podstawy jujitsu. Natomiast postać Liz to jest nieporozumienie, niby dziewczyna jest w porządku, a tu nagle okazuje się, że doprowadziła McCready'ego do Smitha, jeszcze ten ją zabił... za co?
McCready spuścił benzynę... z silnika?! To mi wyglądało na misę oleju... i fakt, facet był przy źródle światła dodatkowo płomień go oświetlał; był łatwym celem dla Smitha a on sam nie miał prawa go widzieć!
Spodziewałem się wojny bohatera i jego sprzymierzeńców z bandziorami Smitha w westernowym miasteczku nocą... coś na miarę 'W samo południe' albo 'Pojedynek w Corralu OK' a otrzymałem totalnie chu*ową akcję i zakończenie...

ocenił(a) film na 8
Bruce_Lee

Z tego co pamiętam to główny bohater przekręcił kluczyk w stacyjce - czyli uruchomił pompę paliwa(!!!). Mógł wtedy spuszczać paliwo z przewodu w miejscu, w którym go wyrwał. Kręcił, kręcił aż nalał tyle ile chciał.

ocenił(a) film na 7
Troublesome

Przepraszam, mój błąd :) a znajomość mechaniki na poziomie wymiany płynów :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones