film

Czarodziejski świat Kubusia IV: dzień odkryć

Magical World Of Winnie The Pooh: A Great Day Of Discovery
2005
1h 10m
7,4 105
ocen
7,4 10 1 105
Nauka i zabawa Witajcie w Czarodziejskim Świecie Kubusia, w cudownym miejscu, gdzie ożywa wyobraźnia i panuje ciągła radość. Przyłączcie się do przyjaciół ze Stumilowego... więcej

Ten film nie ma jeszcze zarysu fabuły.
Czarodziejski świat Kubusia IV: dzień odkryć zobacz gdzie obejrzeć online

reżyseria

gatunek

produkcja

świat

premiera

Nauka i zabawa Witajcie w Czarodziejskim Świecie Kubusia, w cudownym miejscu, gdzie ożywa wyobraźnia i panuje ciągła radość. Przyłączcie się do przyjaciół ze Stumilowego Lasu, cieszcie się zabawą, a jednocześnie nauczcie się, jak ważne w życiu są koleżeństwo i troskliwość. Co można ofiarować Tygryskowi, który nie ma nic a pragnieNauka i zabawa Witajcie w Czarodziejskim Świecie Kubusia, w cudownym miejscu, gdzie ożywa wyobraźnia i panuje ciągła radość. Przyłączcie się do przyjaciół ze Stumilowego Lasu, cieszcie się zabawą, a jednocześnie nauczcie się, jak ważne w życiu są koleżeństwo i troskliwość. Co można ofiarować Tygryskowi, który nie ma nic a pragnie wszystkiego? Okazuje się, że Wszystko dobre, co się dobrze życzy. Krzyś uczy się odpowiedzialności, gdy Kangurzyca powierza mu opiekę nad Maleństwem w Pod dobrą opieką. W Zgodnie z planem Królik przekonuje się, że nie zawsze trzeba być nieugiętym. W Igraszkach z poezją, szalona wyobraźnia Tygrysa wprowadza troszkę za dużo szaleństwa i brykania, co w efekcie przynosi zabawne konsekwencje. Jeżeli tylko jesteś młody, lub czujesz się młody duchem, zawsze znajdziesz coś ciekawego do odkrycia, gdy wkroczysz do Czarodziejskiego Świata Kubusia, w którym każdy dzień to po prostu Dzień odkryć!

Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Witam!

Dlaczego na www.filmweb.pl jest tytuł: "Magical World Of Winnie The Pooh: A Great Day Of Discovery" ("Czarodziejski świat Kubusia IV: dzień odkryć")? Mam oryginalną płytkę i na niej jest inny tytuł główny:
"The Magical World of Winnie The Pooh 4: Laughter and Learning" i polskie tłumaczenie "Czarodziejski...

więcej