PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=107712}

Czarownica

Bewitched
5,4 26 097
ocen
5,4 10 1 26097
5,0 7
ocen krytyków
Czarownica
powrót do forum filmu Czarownica

To genaralnie podstawa tego filmu. Nie wiem komu odbiło na planie Czarownicy żeby zatrudnić Ferell'a, ale to potwornie niedopasowany aktor do roli. Zjawisko na skalę światową - dawno nie widziałem takiej pomyłki w doborze obsady. Od początku filmu szukałem bohatera, w którym zakocha się Kidman i mimo wielu wskazówek modliłem się, żeby nie był nim Ferell. Gdy okazuje się to prawdą - reszta filmu nie ma znaczenia. Żaden widz nie będzie w stanie uwierzyć w ten związek. Olśniewająca jak zawsze Kidman (choć na dobrą sprawę nie wiem, co robi w takim czymś) i wyglądający na niedorozwiniętego pacana - Ferell (coś rodem z jego ról w Zoolanderze, czy Austinie Powersie) - zakochani! Katastrofa!!! I choć Ephron robi standardowe dzieło spod swojego znaku - to Czarownica jest przez ten błąd gorsza od Masz wiadomość i oczywiście - Bezsenności w Seattle (inna sprawa po co ona robi te filmy, jeśli wszystkie są prawie identyczne?). Nie zmienia tego nawet moja wielka sympatia do Kidman, czy Caine'a.
Kandydaci na zastąpienie Ferrella (co uratowałoby film):
Hugh Grant, Ralph Fiennes, Alec Baldwin, Travolta, Clooney, a kto wie może i Bill Murray lub Jacek Poniedziałek i pewnie całe mnóstwo innych

Martinez

Rzeczywiście ten Ferrel był okropny, nie dość że obleśny to rzeczywiście wyszedł w tym filmie na idiotę

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones