Odtwórz Zwiastun nr 1 2:27
Film

Bewitched

2005 1 godz. 42 min.
5,4 24 880
ocen
5,4 10 24880
2 627
chce zobaczyć
{"rate":6.5,"count":2}
{"id":"107712","linkUrl":"/film/Czarownica-2005-107712","alt":"Czarownica","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/77/12/107712/7530404.2.jpg"}
Jack Wyatt to aktor, którego sława nieco już wyblakła. Kiedy przygotowuje remake znanego serialu z lat 60., nieświadomie zatrudnia do głównej roli czarownicę.

Zobacz Czarownica zwiastun

reżyseria
scenariusz
gatunek
produkcja
premiera
Złota Malina Najgorsza ekranowa para / duet filmowy w roku 2006 dla Nicole Kidman, Will Ferrell
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}
Czarownica
Czarownica (2005) Zwiastun nr 1 2:27
Czarownica
Czarownica (2005) Teaser nr 1 0:43
Czarownica | Oficjalny zwiastun / trailer nr 1 | 2005 | Film Gdzieś w kalifornijskiej San Fernando Valley, Isabel usiłuje odmienić swoje życie. Naiwna i pełna dobrych intencji czarownica pragnie wyrzec się nadprzyrodzonych mocy, jakimi została obdarzona i prowadzić "normalne" życie. W tym samym czasie, po drugiej stronie miasta, Jack Wyatt przystojny, czarujący aktor usiłuje ponownie wrócić na ścieżkę kariery. Jego uwagę zwraca współczesna wersja popularnej komedii z lat 60-tych "Czarownica". Ma nadzieję, że dzięki roli Darrina będzie znowu sławny. Los sprawia, że Jack przypadkowo spotyka Isabel i natychmiast ulega czarowi jej i jej nosa do złudzenia przypominającego nos Elizabeth Montgomery – aktorki grającej Samanthę w oryginalnej wersji "Czarownica". Aktor jest przekonany, że Isabel mogłaby zagrać Samanthę w jego serialu.

Gdzieś w kalifornijskiej San Fernando Valley, Isabel usiłuje odmienić swoje życie. Naiwna i pełna dobrych intencji czarownica pragnie wyrzec się nadprzyrodzonych mocy, jakimi została obdarzona i prowadzić "normalne" życie. W tym samym czasie, po drugiej stronie miasta, Jack Wyatt przystojny, czarujący aktor usiłuje ponownie wrócić naGdzieś w kalifornijskiej San Fernando Valley, Isabel usiłuje odmienić swoje życie. Naiwna i pełna dobrych intencji czarownica pragnie wyrzec się nadprzyrodzonych mocy, jakimi została obdarzona i prowadzić "normalne" życie. W tym samym czasie, po drugiej stronie miasta, Jack Wyatt przystojny, czarujący aktor usiłuje ponownie wrócić na ścieżkę kariery. Jego uwagę zwraca współczesna wersja popularnej komedii z lat 60-tych "Czarownica". Ma nadzieję, że dzięki roli Darrina będzie znowu sławny. Los sprawia, że Jack przypadkowo spotyka Isabel i natychmiast ulega czarowi jej i jej nosa do złudzenia przypominającego nos Elizabeth Montgomery – aktorki grającej Samanthę w oryginalnej wersji "Czarownica". Aktor jest przekonany, że Isabel mogłaby zagrać Samanthę w jego serialu.

boxoffice
$131 426 169 na świecie
$63 313 159 w USA
$68 113 010 poza USA
budżet
$85 000 000
na podstawie
dystrybucja
United International Pictures Sp z o.o.
studio
Bewitched (niewymienione w czołówce) / Columbia Pictures Corporation / Red Wagon Entertainment
data produkcji
2005
tytuł oryg.
Bewitched
inne tytuły
Czarownica Polska
Więcej...
W roli Jacka Wyatta / Darrina Stephensa producenci pierwotnie planowali obsadzić Jima Carreya, ale aktor odmówił ze względu na inne zobowiązania.
Joan Plowright została zaangażowana do roli ciotki Clary, ale musiała się wycofać.
Zanim Nicole Kidman została zaangażowana do roli Samanthy, brano pod uwagę Jennifer Aniston, Gwyneth Paltrow, Cameron Diaz i Alicię Silverstone.
Komedie romantyczne mają to do siebie, że wyzwalają w nas często miłe uczucia: śmiech, radość, zadowolenie. "Czarownica" jest właśnie jednym z tych filmów. Obraz powstał ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 71%
Nora Ephorn od lat była mistrzynią w komediach romantycznych. świetne "Masz wiadomość", czy "Bezsenność w Seatle" są do dziś uznawane za najlepsze w gatunku. Ephorn ... więcej
zdaniem społeczności pomocna w: 83%
Test wiedzy

Czarownice

Dzień Duchów już tuż, tuż. Warto sprawdzić z tej okazji, ile wiecie o filmowych czarownicach.
Od najlepszych
 • Od najnowszych
 • Od najlepszych
 • Taka niska ocena ?

  Cassandra_Annie ocenił(a) film na 8

  Trochę dziwi mnie taka niska ocena,bo jak tu piszą niektórzy,film bardzo przyjemny ;)

 • Kidman rewelacyjna

  Kriss_11 ocenił(a) film na 7

  Rola wręcz napisana dla niej. Ona ratuje ten film, bo bez niej byłby bardzo średni.

 • Niestety słabo to wypadło...

  Prochowski3 ocenił(a) film na 3

  Zarówno za pierwszy oglądaniem przed laty, jak i teraz. Według mnie całość zepsuł infantylny do bólu Will Ferrer, aktor męczący, powtarzalny i po prostu nudny...

  2
  • nie zwracajcie uwagi na ocene, film swietny, 9/10

   pjlad ocenił(a) film na 9

   przede wszystkim klimat,pomysl, swietna gra aktorska -zauwazajcie szczegoly! naprawde warto zobaczyc

  • Nie nie..

   ChUcKy ocenił(a) film na 8

   Mi ten film się podobał pomimo tego że nie jestem blądynką. No.... przynajmniej głupią blądynką..... A tak pozatym to film przyjemny bez wontów prosze!