PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=644432}

Czas na miłość

About Time
7,6 199 946
ocen
7,6 10 1 199946
6,8 22
oceny krytyków
Czas na miłość
powrót do forum filmu Czas na miłość

patetyczny gniot

ocenił(a) film na 6

Naprawdę po opisach tutaj spodziewałam się czegoś znacznie lepszego.

Oczywiste i banalne wnioski podane w filmie na tacy, wszystko dopowiedziane nie pozostawiając w
widzach jakiejkolwiek potrzeby samodzielnego myślenia.

Nawet grupa postaci drugoplanowych, ktora zazwyczaj stanowi spory atut w komediach brytyjskich
tu stanowi marną kopie tego co mieliśmy w Nothing Hill czy Czterech Weselach i pogrzebie.

Jestem mega zawiedziona - 6 za przebłyski dawnej swietności

ocenił(a) film na 5
siakacs

Stary wątek, ale podpisuję się oburącz pod Twoją wypowiedzią.
Spodziewałam się pozytywnego, choć wzruszającego filmu... Otrzymałam jeden wielki banał. Nie mogę uwierzyć, że zmarnowałam dwie godziny na to ckliwe filmidło. Cała fabuła podporządkowana pod tezę, że największe szczęście to szara codzienność, najlepiej z kołyską w tle. Nie wiem, może komuś to pomaga, podobnie jak sugestia, by każdy dzień przeżywać tak, jakby miał być ostatnim, ale mnie ten zlep banałów tylko zmęczył i przygnębił.
Uwaga, lekki spoiler - dla mnie szczytem wszystkiego była scena, w której jedna z postaci decyduje zakończyć toksyczny związek oraz przestać być alkoholiczką. I już, koniec tematu, problem rozwiązany. Poważne problemy zamieciono pod dywan i wykorzystano jako rekwizyt.
Odradzam, no chyba, że ktoś gustuje w tego typu słodko-pierdzących produkcjach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones