PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=301942}

Czas wojny, czas miłości

L'amore e la guerra
7,6 664
oceny
7,6 10 1 664
Czas wojny, czas miłości
powrót do forum filmu Czas wojny, czas miłości

gdzie można znaleźć ten film? Pojawia się gdzieś poza tv?

ocenił(a) film na 7
warfarian

Wydaje mi się ,że raczej nie...szukałam go ,ale nie znalazłam może Tobie uda się gdzieś znaleźć ,a tak to najlepiej było obejrzeć u Nas...

tasha_2

Film praktycznie wydaje sie nie do zdobycia,ale mozna go pobracna zwykłym e mule wklej tylko ten tytuł nie inny bo nie znajdziesz
Amore e la guerra, L'

warfarian

Gdyby jednak komuś udało się znaleść ten film w necie, proszę o kontakt luiza.lily6@gmail.com

warfarian

a czy ktoś wie gdzie można znaleźć sceny z drugiego odcinka tego filmu? Jeśli tak to proszę o jakieś linki. Z góry dzięki :);*

ocenił(a) film na 8
krawczyk_madzia

Dajcie znać,jeżeli w najbliższym czasie ,w roku 2014 czy 2015 będzie emitowany w tv !!!Napiszcie stację i dzień emitowania.

użytkownik usunięty
faustynia

Nie będzie emitowany. Nie rozumiem tekstów że nie jest dostępny w internecie, skoro można pobrać ze strony zwanej chomikiem.
Jest wersja z lektorem.

użytkownik usunięty

EDIT:
Wystarczy wpisać w google polski tytuł ;)

użytkownik usunięty

EDIT 2:
Są kopie DVD oraz TVRip, te drugie nagrywane podczas emisji na TVP1.

ocenił(a) film na 8

Chciałam dodać,że chomiki rozwalają pamięć komputera,a w moim przypadku działanie facebooka.

użytkownik usunięty
faustynia

Że co kurde? XD Chomik to nic innego jak strona internetowa z plikami do pobierania, a te które już zostaną pobrane na dysk komputera na nic nie wpływają - zwłaszcza Facebooka. Kto ci takich głupot nagadał? Film to film, pobierzesz, obejrzysz, kasujesz. Cała filozofia.

ocenił(a) film na 6
warfarian

Gdyby ktoś szukał to jest na zaq2

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones