PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=639558}

Czas zemsty

Dead Man Down
6,5 25 705
ocen
6,5 10 1 25705
5,2 4
oceny krytyków
Czas zemsty
powrót do forum filmu Czas zemsty

Przykre..

ocenił(a) film na 7

Ostatnie wypowiedzi na temat tego są żałosne, trzeba być totalny niedorozwojem żeby się tak wypowiadać na temat filmu który w gruncie rzeczy jest dobry, nie jest to rola na Oskara, ale film się przyjemnie ogląda

ocenił(a) film na 7
czarnyzuraw

Całkowicie się z tobą zgadzam. Co poradzić, szkoda że czasy gdy do używania internetu trzeba było mieć IQ co najmniej 120 dawno minęły...

ocenił(a) film na 8
czarnyzuraw

Film jest bardzo dobry i tyle, lekko niszowy.

ocenił(a) film na 8
ndjv

I tu chyba tkwi sedno, film jest niszowy. Dla mnie ten ambiwalentyzm uczuć, skrajne emocje i ścieranie się postaw było wspaniałem do oglądania w tym filmie. Pewnie większość wolała by przez cały film takie łubu du jak na końcu ale cóż, ta nisza jest nie dla nich :> Ja tak dobrze dawno się już nie bawiłem przy filmie więc dałem aż 9 choć może fakt na tyle nie zasłużył ale jest to ma ocena ostatniego czasu produkcji nie produkcji w ogóle.

ocenił(a) film na 7
czarnyzuraw

Ja również całkowicie się zgadzam... Dobry film! Mocne 7/10

ocenił(a) film na 8
DamaMarcia

Tak, bardzo dobry. A głupich trzeba ignorować, z nimi się nie wygra bo mają przewagę liczebną :)

ocenił(a) film na 8
montalbano_3

wymaga myślenia, a dla niektórych to za trudne :)

ocenił(a) film na 3
czarnyzuraw

Nie chcę dyskutować nad Twoją oceną bo na pewno masz swoją rację, wszedłem bo zobaczyłem słowo Przykre..no bo zdołowała mnie końcówka tego filmu ale po zastanowieniu się stwierdziłem, że cóż ja mogę wymagać toż to przecież amerykański film, ..no i porwali dziewczynę i ciągle krzyczą, że ją zbiją i, że ją zabiją i, że ją zabiją a on pędzi przez całe miasto i pędzi, i pędzi a oni krzyczą, że ją zabiją i czekają ale nie zbijają a on wjeżdża w budynek i go prawie rozwala i strzelają a jest ich dużo i marnują pociski a on jeden ich zabija i zabija ale dwóch nie bo się sami zabili - co za kit !!! Dla mnie ten słaby film nie zasługuje na więcej niż 3/10 !!!

ocenił(a) film na 3
Szpila_1308

Brawo. Lepiej bym tego nie ujął :)

ocenił(a) film na 3
aabraq

W tym zestawieniu ocen spodziewałem się zupełnie czegoś innego a tu pełne zaskoczenie - dzięki ! Pozdrawiam !!!

Szpila_1308

Nie masz racji. :-).

użytkownik usunięty
Szpila_1308

ekhm...to film akcji między innymi radze poczytać co to jest ...

ocenił(a) film na 3

Czy, jeżeli jest napisane, że to film akcji to znaczy, że jest to gatunek w którym może się mieścić każdy badziew i należy to przyjmować za dobrą monetę. Wiele filmów akcji obejrzałem ale jak ktoś chce zrobić ze mnie idiotę to ja te wypociny oceniam w odpowiedni sposób !!! Przeczytałeś, że to film akcji - dobrze, obejrzałeś - drugie dobrze, byłeś zadowolony po obejrzeniu - trzecie dobrze a nawet bardzo dobrze i tak trzymaj a ja będę trzymał po swojemu. Pozdrawiam !

użytkownik usunięty
Szpila_1308

poczytaj sobie co to film akcji tak ze 100 x to może zrozumiesz....

ocenił(a) film na 3

Czytać żeby przeczytać a czytać i zrozumieć to dwie różne rzeczy. Przeczytaj 100 razy mój tekst (a może jeszcze dwa razy dodatkowo) - może wtedy zrozumiesz o czym napisałem - ja nigdzie nie napisałem, że nie jest to film akcji ale, że jest to badziewny film akcji a badziew to badziew niezależnie czy to film akcji, komedia kryminał, melodramat itd itp !!! Pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

o sobie piszesz...

ocenił(a) film na 3

To Ty masz lustro przed sobą. Pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

znowu piszesz o sobie cos nie tak z głową jasnowidz jestes

ocenił(a) film na 3

H4R0N-ie !!! martwię się o Ciebie !!! usuń to lustr !!! psychika Tobie siada !!! to zaczyna zakrawać na schizofrenię !!! Pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

i kto to mowi jak to jest rozmawiac z samym soba bo widze ze masz doswiadczenie...

ocenił(a) film na 3

Widzę, że Twoje stany emocjonalne idą w stronę depresji !!! Pozdrawiam !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

tak jak twoje, odpowiadasz jak komputer az tak sie wyuczyles odpowiedzi na pamiec haha no chyba ze naprawde jestes botem

ocenił(a) film na 3

Coraz ciężej myślisz ! Patrzysz w lustro a ono Tobie nie podpowiada - aż trzy dni były potrzebne ! To są już chyba symptomy tego o czym wcześniej pisałem no i to słowo na końcu ! Przejrzałem najnowszy słownik poprawnej polszczyzny i słownik wyrazów obcych no i nie znalazłem, w nich, takiego słowa !? Proszę o wyjaśnienie cóż to zacz jest to słowo bot a brzmi mi to w uszach jak (przepraszam za wyrażenie) kretyńskie łoł !

użytkownik usunięty
Szpila_1308

znowu piszesz sam o sobie...

użytkownik usunięty
Szpila_1308

odpowiadasz wedlug swojego schematu na wszystkich forach dokladnie w ten sam sposob nie masz co odpisac to czepiasz sie i szukasz czego by tu sie przysrac...co do tego ze po 3 dniach odpisalem, ja pracuje ale ty nie wiesz co to znaczy...

ocenił(a) film na 3

Bardzo, ale to bardzo, się cieszę, że w tych ciężkich czasach masz pracę - w czasach, w których 4 mln ludzi żyje na granicy ubóstwa - jesteś szczęśliwcęm ! i aby to szczęście Cię nie opuściło - bez podtekstów !!! Przez pięć lat prowadziłem zajęcia w jednym z Domów Pomocy Społecznej - bardzo ciężka to praca ale przynosząca olbrzymią satysfakcje z umiejętności porozumiewania się z jego mieszkańcami. Czytam Twoje teksty i po ostatnim z nich doszedłem do jednego wniosku - Ty nie rozumiesz moich tekstów a co gorsze nie rozumiesz tego co sam piszesz. Nie będę już z Tobą prowadził dalszej konwersacji bo to bezsens. Możesz napisać co tylko Ci przyjdzie do głowy - bez odzewu ale pozdrawiam serdecznie !!!

użytkownik usunięty
Szpila_1308

bla bla bla

użytkownik usunięty
Szpila_1308

az tyle czasu ci zajelo zeby stwiedzic ze to bezsens gratuluje hehe

użytkownik usunięty
czarnyzuraw

Film dobry z ciekawą intrygą, zepsuty końcówką "a'la Rambo ostatnia krew" ... no ale takie jest to hamerykańskie kino ... akcji :) mocne 7/10

ocenił(a) film na 8
czarnyzuraw

i ten stary wrak statku na rzece obok miasta i... Zaz... Jest klimat... :)
Znamy wiele mniej niszowej i bardziej komercyjnej sieczki z mordobiciem na pierwszym planie i bez większej treści w tle. Tu mordobicie i zemsta ma tyle treści, że przynajmniej tworzy nastrój...
Choć to oczywiście całkowicie subiektywna opinia i taką ma pozostać. Jak każdy gust :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones