PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=127613}

Czasem słońce, czasem deszcz

Kabhi Khushi Kabhie Gham...
6,9 47 184
oceny
6,9 10 1 47184
6,2 11
ocen krytyków
Czasem słońce, czasem deszcz
powrót do forum filmu Czasem słońce, czasem deszcz

Mój pierwszy film Bollywood nie wiem czemu ,ale gdy oglądam inne i moja podświadomość
mówi mi ,że np. Fanaa jest lepszy to ja to ignoruje i mówię sobie Czasem słonce lepszy nie
wiem od czego to zależy. Ten film za pierwszym razem trochę mnie wzruszył ale zbytnio nie
przyglądałam się aktorom i wgl.. Lecz gdy byłam chora i siedziałam w domu oglądnęłam go
jeszcze raz tym razem sama i spodobała mi się Anjali śliczna twarz oczy i strasznie nie typowa
uroda. Od tej pory jak ktoś powie na jakiś forum ,że Kajol jest brzydka to jestem wkurzona potem
oglądałam "Żona dla zuchwałych" też Kajol śliczna trochę nie do końca zadbana ale nie zmienia
to faktu ,ze ma nie samo witą urodę .. Tak samo mam Jak ktoś piszę ,że Kajol jest brzydsza od
Ash to jestem wkurzona ,bo Kajol jest śliczna... Nie wiem od czego to zależy ale ten film ma taki
wpływ na mnie ,że omg.. Czasami nudny ale nie zmienia to faktu genialny .. Kocham go..
Napiszcie czy też tak macie :)

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 10
SaltStrawberry

jak dla mnie najlepszy film Bollywoodu lepszego nie ma i nie będzie, a Kajol przepiekna w tym filmie i jakże urocza mimo ze taka zwariowana była, co do POO pooja to brzydka wogóle mi sie nie podobała szkoda ze jej roli nie zagrała Aishwarya Rai która była brana pod uwagę do zagrania tej roli

konrii_2

świetny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones