PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=670711}
3,8 9 149
ocen
3,8 10 1 9149
Czasy ostateczne: Pozostawieni
powrót do forum filmu Czasy ostateczne: Pozostawieni

Moim zdaniem

ocenił(a) film na 7

No już nie przesadzajcie, że film jest taki zły a średnia 3,2 to wgl jakiś żart. Pomysł ciekawy, aktorzy dobrzy, efekty też nie są złe...nie rozumiem. Wiadomo nie jest to arcydzieło ale mnie zaciekawiło jak to się wszystko skończy i o co chodzi. Fakt że ta akcja z samolotem mało prawdopodobna i znalazło by się jeszcze parę innych drobnostek ale film polecam i nie słuchajcie ludzi, którzy wystawiają ocenę 1, 2 czy 3 bo robią to chyba dlatego że większość głąbów tak zrobiła. Widziałem dużo gorsze filmy i ten na taką ocenę nie zasługuje. Polecam i czekam na hejt ;D

ocenił(a) film na 5
Wezzy

Hejtu nie będzie :-). Również widziałem gorsze filmy. No i Lea Thompson w ogóle się nie starzeje ;-)

ocenił(a) film na 7
draxdraco

Potwierdzam ;) Teraz będzie hejt na Ciebie bo zawyżasz średnią hahah

ocenił(a) film na 6
Wezzy

Zgadzam się z Tobą. Film ma stanowczo zaniżoną ocenę. Ale arcydzieło to to nie jest :-)

ocenił(a) film na 4
Wezzy

Podpinam się ;)

ocenił(a) film na 3
Wezzy

Dałem 3 żeby odstraszyć potencjalnych chętnych do oglądania, szkoda czasu, sam polowę przewinąłem. Tego nie da się ogladać. Jak durnej nawalance ktoś da 6-7 to niestety ale tutaj nie da się tyle dać, bo tu nie ma co oglądać straszne nudy.

ocenił(a) film na 6
Wezzy

Zgadzam się. Pomysł ciekawy; być może dreszcze, które powinna wywołać taka fabuła nie są dość mocno odczuwalne, ale coś jednak w filmie jest. Wymarła porodówka! Samochody pozbawione kierowców! Na pewno nie 3 gwiazdki.
Bez żartów, "Pożeracze czasu" '94 dostały tu na tym portalu 6.7 gwiazdek. Ten nie jest przecież gorszy, choć może odjąłbym jedną gwiazdkę za nieco banalnie moralizatorskie przesłanie.

ocenił(a) film na 3
Andrzej_Szu

Tylko Langoliery są na motywach opowiadania i odrobinę starają się trzymać poziom a toto oparte jest na delirycznych wizjach kaznodziei stojącego na tekturowym pudełku w środku NY... Choć mam sentyment do Cage'a i zaciekawił mnie opis, film okazał się dla mnie niestrawną papką i oceniam uczciwie, by moi znajomi wiedzieli na co nie tracić czasu... A ostatnio, przykro mówić, Cage swoim nazwiskiem próbuje reklamować sam chłam :(

Wezzy

po prostu masa jest ograniczona dla nich jest 10 bo się film podobał i 1 bo się nie podobał a nie wpadli na to że nie bez powodu jest coś pomiędzy. z resztą dlaczego by mieli skoro dla ich ograniczonych umysłów nie ma ku temu najmniejszej potrzeby trochę jak dziecko jak nie dostanie tego czego chce to płacze mimo że właściwie samo nie wie czego chce. film minimum na 4 i to i tak surowa ocena. jest masa gniotów które ludzie oglądają tylko po to żeby wykazać jakimi są mądralami bo przecież oni widzieli że to słabe a średnią mają większą. no ale cóż Cage i Bóg w jednym filmie to muszą hejtować podwójnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones