PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4545}

Czekolada

Chocolat
7,5 218 068
ocen
7,5 10 1 218068
6,8 25
ocen krytyków
Czekolada
powrót do forum filmu Czekolada

mmm...

ocenił(a) film na 8

zanurzyłem się w beztroskiej słodyczy czekolady. Proste prawdy o tolerancji przemycane w lukorwanej polewie brzmią zupełnie inaczej. Możemy też zastanawiać się co lepsze dla człowieka - post czy rozpusta? Poza tym zachaczymy o kwestię wolności, domu czy nawet emancypacji kobiet! Juliette Binoche i Johnny Deep tworzą świetną, aż można rzec baśniową parę. Bo ten film to taka baśń. O ludzkich ciemnych stronach, zagubieniu, samotności. Ale jak to w baśni na końcu zawsze zwycięża dobro, a happy end nie razi. Bardzo przyjemnie spędzony czas.

Aha, i nie oglądać bez czekolady pod ręką!

ocenił(a) film na 10
ATN

dokladnie! ja popelnilam ten blad ze nie mialam czekolady:) cala noc mi sie pozniej snila i nie dawala spokoju:) film piekny:)

gosik_z

Ja też się nie ubezpieczyłam w czekoladę :) Ale za to zaraz sobie zrobię taką czekoladę do picia i sobie odbiję :P chociaż to nie to samo... ;)

Film magiczny, uwielbiam go :)
pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
melian

coś w tym jest, bo następnego dnia sprzątnąłem w osiedlowym Społem kilka batoników, choć za czekoladą nie przepadam. Film był dobry 7/10, ale mnie nie oczarował. Jeżeli chodzi o Landstroma to Gilbert Grape podobał mi się bardziej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones