Repertuar filmu w Przasnysz i okolicach

Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu

Repertuar Filmu Czerwone niebo

Czerwone niebo

Roter Himmel
1h 43m
Cztery osoby zostają uwięzione w swoim domu wakacyjnym nad Morzem Bałtyckim przez niekontrolowane pożary lasów.
Niestety, nie znaleźliśmy seansów w Przasnysz lub
  Czerwone niebo
  Zwiastun nr 1 (polski)
  nr 1 (polski) 2024-02-28T09:54:54 https://fwcdn.pl/webv/82/99/68299/68299.4.jpg https://fwcdn.pl/video/f/238/10029838/Czerwone_niebo___polski_zwiastun__w_kinach_od_5_kwietnia_.vp9.1080p.webm

  Leon i Felix to dwaj przyjaciele, którzy postanowili spędzić lato w położonym w lesie domku wakacyjnym nad Bałtykiem. Ma to być czas relaksu, odpoczynku od miasta, ale też poszukiwania inspiracji do pracy. Pierwszy z nich pisze właśnie kolejną książkę, drugi próbuje skompletować fotograficzne portfolio. Kiedy mężczyźni docierają na miejsce, wygląda na to, że nie będą tam sami. Okazuje się, że jeden z pokoi zajmuje młoda dziewczyna imieniem Nadja, którą z kolei odwiedza Devid. Optymizm oraz radość z życia, jakie wnosi ta dwójka, nie współgra z pozą udręczonego artysty reprezentowaną przez Leona. Mężczyzna przechodzi kryzys twórczy, a dodatkowy stres powoduje u niego zapowiedź odwiedzin wydawcy. Chcąc nie chcąc, czwórka młodych bohaterów jest na siebie skazana, a wzajemne relacje między nimi ulegają ciągłym zmianom. Sytuacja robi się coraz bardziej napięta, gdy w okolicy wybucha seria groźnych pożarów lasu.

  premiera

  Spoiler Master Podcast
  8
  Ładne mieszczańskie kino o pisarskim ego, nadwadze w sezonie plażowym, pożądaniu - i ogniu trawiącym świat. W oczach Beer i Schuberta mieści się kilka Bałtyków.
  0
  Magazyn SFP
  5
  Niemoc i wyschnięcie kreatywności. Proces pisarski pokazany jałowo. Postaci ustawione pod wymyśloną konstrukcję, ale filmowo "nieżywe". Teatr warsztatowo OK.
  0

  Pobierz aplikację Filmwebu!

  Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
  phones