PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=535187}

Cziłała z Beverly Hills 2

Beverly Hills Chihuahua 2
6,0 4 514
ocen
6,0 10 1 4514
Cziłała z Beverly Hills 2
powrót do forum filmu Cziłała z Beverly Hills 2
ocenił(a) film na 6
kubisq123_o2

Dobre pytanie i zgadzam się jak dla mnie 1 była na 9/10 a 2 na 6/10. Cienkie jak cholera. I do tego głupi.

ocenił(a) film na 7
fajny334

Też się zastanawiam czemu pierwsza część ma tak tak bardzo zaniżoną ocenę .Pierwsza część u mnie zasłużyła na ocenę 9/10 a druga 7/10 ;)

użytkownik usunięty
adorixon

A mnie się bardziej druga podobała .

kubisq123_o2

Fajne są oba te odcinki, dałam równą ocenę po 7/10 każdemu. Mam też wrażenie, że muzykę z tych filmów ściągnęli twórcy gry SKYRIM- bethesda. Mówię oczywiście o melodiach bez wokalu, takich podniosłych,orkiestrowych nutach:) Strasznie mi się podobają.

kubisq123_o2

Bo na 1 zagłosowało 4.786 osób a na dwójkę tylko 854 czyli ze średniej pewnie taj wychodzi. Czyli popularniejsza jest jedynka. :)

ocenił(a) film na 7
kubisq123_o2

tez sie zastanawiam jedynka na 9 ta max na 7 jak dla mnie.... dziwnie

kubisq123_o2

spojrz na ilosc glosow z innej beczki serial opowiesci z krypty ma nizsza ocene od serialu niesamowite historie a nieznam osoby ktora duzo wyzej nie oceni opowiesci, inna sprawa juz dawno nie kieruje sie ocenami czy popularnoscia danych filmow bo wiele perelek bym ominal a wiele hitow to dla mnie kity

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones