Beverly Hills Chihuahua

opisy filmu

(4)
  • Rozpieszczony chihuahua z Beverly Hills o imieniu Chloe gubi się podczas wakacji w Meksyku. Desperacko potrzebującemu pomocy pieskowi na odsiecz przybywają nowi przyjaciele, m.in. macho chihuahua Papi. Razem będą stawiali czoła przeciwnościom, by pomóc Chloe wrócić do domu i umknąć przed przestępcą zajmującym się walkami psów i chcącym okupu za pieska.

  • Psy rasy chihuahua są ulubieńcami zamożnych mieszkańców Los Angeles. Chociaż są małe i często bardzo rozpieszczane, to posiadają także silny charakter i są niezwykle wojownicze. Chloe należy do pieskiej elity Beverly Hills. Żyje w luksusie, otoczona ubraniami, biżuterią i perfumami. Niestety podczas niespodziewanych wakacji w Meksyku zostaje porwana. Desperacko potrzebującemu pomocy pieskowi przybywają na odsiecz nowi, poznani na ulicach miasta przyjaciele. Razem stawiają czoło przeciwnościom, a ich doświadczenie bezdomnych zwierząt przydaje się tym bardziej, że na diamentową obrożę Chloe dybie pewien groźny doberman.

  • Piesek Chihuahua o imieniu Chloe jest rozpieszczonym pupilkiem Viv (Jamie Lee Curtis). Pewnego dnia zostaje on pod opieką młodej dziewczyny Rachel (Piper Perabo), ponieważ ciotka Viv wyjeżdża w interesach. Rachel zabiera pieska i wraz z przyjaciółkami wybiera się na imprezę do Mexico City. Tam zaczynają się kłopoty, ponieważ Chloe zostaje porwana przez ludzi urządzających walki psów. Jednak przy pomocy owczarka Delgado oraz innych psów udaje się jej uciec. Od tej chwili Delgado oraz Papi, pies ogrodnika, który jest bezgranicznie zakochany w Chloe, robią wszystko, aby doprowadzić ją bezpiecznie do domu.

  • Obejrzyj ciepłą, wzruszającą historię o psiej miłości i przyjaźni, która przekona cię, że nawet w niewielkim stworzeniu może się kryć ogromna odwaga!

    Rozpieszczona Chloe, nosząca diamentową obrożę chihuahua z Beverly Hills, gubi się podczas wakacji w Meksyku. Na ratunek ukochanej wyrusza wielbiący ją Papi, tymczasem Chloe otrzymuje pomocną łapę od owczarka niemieckiego Delgado – nowego przyjaciela, który postanawia, że zostanie jej osobistym obrońcą. W polskiej wersji językowej bohaterom głosów użyczyli Katarzyna Bujakiewicz, Olaf Lubaszenko oraz Jacek Braciak.

    "Cziłała z Beverly Hills" to przezabawna psia przygoda, którą pokocha cała twoja rodzina!

Ostatnio odwiedzone
wyczyść historię