PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849137}

Cztery dobre dni

Four Good Days
6,7 5 907
ocen
6,7 10 1 5907
6,0 3
oceny krytyków
Cztery dobre dni
powrót do forum filmu Cztery dobre dni

Czy tylko ja miałem wrażenie, że jednak Molly nie przeżyła? Nie było już alarmów w drzwiach, ale nadal stał stolik na którym przez 4 miesiące leżały niedokończone puzzle? Ja raczej odebrałem to tak, że matka w końcu weszła do garażu, znalazła ostatni puzel i pogodziła się z tym, że już nie zobaczy swojej córki, bo ona odeszła i zawsze będzie brakowało w jej życiu tego jednego kawałka... Sam tytuł filmu wskazuje, że to były 4 dobre dni, które de facto takimi nie były. Jednak w perspektywie śmierci córki, te były najlepsze...

ocenił(a) film na 8
Vindemi

Tez tak mysle, ze umarla. Wygladala za dobrze, bardziej przypominala dawna Molly, ktora jeszcze nie zaczela brac. Sama matka siedziala przy tym biurku dosyc przybita, a Molly wygladala bardziej jak jej wyobrazenie - to jak, chciala ja zapamietac. Biorac pod uwage taki koniec, jest to tragiczne, nie potrafie sobie wyobrazic poczucia winy matki :(

ocenił(a) film na 6
Vindemi

Chyba trochę to nadinterpretujesz. To jest historia oparta na faktach. Dziewczyna przeżyła i wszystko było ok ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones