PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=798016}

Czyściciele internetu

The Cleaners
6,6 2 316
ocen
6,6 10 1 2316
6,0 7
ocen krytyków
Czyściciele internetu
powrót do forum filmu Czyściciele internetu

jak dla mnie dość absurdalne, że opowiadają o tym jak o jakimś armagedonie. Nie ma problemu ze znalezieniem w internecie dowolnej treści, nie ważne co sobie wyobrazisz i tak to znajdziesz, jak wiesz gdzie szukać, czy treść dla zboczeńców każdej maści, czy traumatyczne wypadki lub chore psychiczne filmiki, czy tortury itd. Jak dla mnie, to strasznie wyolbrzymiają, jakby nie wiedzieli do czego człowiek jest zdolny i jakby nie wiedzieli z czego człowiek się składa.

ocenił(a) film na 7
Speed1111

I dlatego trzeba mieć nad tym jakąś kontrolę. Masz rację, niektórzy ludzie tacy są. Ale to nie znaczy, że trzeba to sankcjonować i nie podejmować działań. Kiedyś była taka wartość: odpowiedzialność za słowo. A teraz każdy uważa, że może bezkarnie pleść najgorsze, najbardziej kłamliwe i okrutne rzeczy. Warto, aby nie czuli się bezkarnie. Nie jestem za cenzurą, cenię sobie niezwykle wolność słowa, ale jak to powiedział Kant (chyba): "wolność to uświadomiona konieczność"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones