PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=142124}

Dłonie

Ladoni
8,2 278
ocen
8,2 10 1 278
Dłonie
powrót do forum filmu Dłonie

wstrząsający, kontrowersyjny, budzący sprzeciw czy co tam chcecie, tego nie da się opisać słowami, nigdy nie przeżyłem dzieła filmowego tak intensywnie, LADONI napiętnowało mnie do końca życia, już nigdy nie będę tak samo patrzył na nędzę i cierpienie ludzi, po tym filmie wszystko wywruciło się u mnie na opak, obejrzałem go raz na festiwalu w cieszynie, ale JAK I GDZIE MOŻNA TEN FILM ZDOBYĆ???!!
(w internecie go nie ma)

larsvontrier

Jaki nie ma jak jest!!!! Sprawdź dobrze, bo ja znalazłem:)

ocenił(a) film na 10
N_Law

nadal jestem w kropce
proszę cie powiedz na jakim programie to ściągnołeś

ocenił(a) film na 10
larsvontrier

Arcydzieło!!! Film niespodziewanie wstrząsnął mną dogłębnie. Po pierwszej części musiałam ochłonąć na korytarzu, by rozważyć czy dam radę dokończyć to dzieło. Dosłownie trzęsłam się, jakby ktoś odprawiał na mnie "egzorcyzmy", odzierając mnie z jakiś nieuświadomionych złudzeń, a przecież padają tam proste słowa o przyjaźni, miłości, ustroju etc. Nigdy wcześniej i później tak fizycznie nie przeżywałam filmu. Po seansie spotkałam się z Arturem Aristakisjanem i mogę wam powiedzieć, że tylko tak boleśnie doświadczony przez życie człowiek, mógł stworzyć tak cudownie piękny dokument. Znajoma po jego obejrzeniu powiedziała: "Tymi słowami można by wytapetować pokój by codziennie móc dawkować sobie te prawdy". Podpisuje się pod tym zdaniem obiema rękami. To mój numer jeden:)Dłonie i długo, długo nic....

ocenił(a) film na 9
larsvontrier

Dobry!

ocenił(a) film na 4
larsvontrier

Mnie nie kupił i nie widzę w nim jakiegoś fenomenu sztuki w treści i wyglądzie, btw autor chyba nieodróżnia prześladowania od wykluczenia, p.s. ten dłużacy transcendentalny i epistolarny kompilacyjny dokument jest pośrednio antysystemowym manifestem w przpadku upadku ZSSR w czasie Wielkiej Transformacji

ocenił(a) film na 4
black_hussar

Btw dość antyreligijny

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones