PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=508074}

Dźwięki ciszy

Soundless Wind Chime
6,8 602
oceny
6,8 10 1 602
Dźwięki ciszy
powrót do forum filmu Dźwięki ciszy

Bardzo dobry

ocenił(a) film na 10

Dawno nie wiedziałem tak dobrego filmu...niezwykły obraz, niezwykła historia, rewelacyjna muzyka. Świetna niezależna produkcja artystyczna - zdecydowanie polecam!
Reżyser o filmie:
"Chińczycy wierzą, że dusza zmarłego wraca do jego domu. Sporządza się dla niej specjalną zupę, która oczyszcza pamięć i przygotowuje do ponownego narodzenia. W 2003 roku odeszły trzy osoby, które były bardzo ważne w moim życiu: rodzice mojego partnera, mieszkający w małej szwajcarskiej wiosce, oraz mój przyjaciel, który popełnił samobójstwo. Czasami budzę się rano i wciąż jeszcze chcę do nich zadzwonić albo pojechać na ich piękną farmę. Ale to wszystko już odeszło.
Ta walka świadomości, że ktoś już odszedł, z podświadomym pragnieniem bycia blisko, była bezpośrednią inspiracją do nakręcenia "Dźwięków ciszy". Wierzę, że jest to uniwersalne uczucie wszystkich, którzy doświadczyli straty ukochanej osoby"

zpablo

Czy to jest film o temetyce homoseksualnej?

ocenił(a) film na 9
zpablo

No mnie powala. Dawno nie chciało mi sie tak bardzo być w dość nudnym przecież filmie. To jeden z filmów , których tak łatwo się nie zapomina, Nie zginie w masie innych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones