PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673293}
3,0 5 203
oceny
3,0 10 1 5203
Dżej Dżej
powrót do forum filmu Dżej Dżej

Kto ten film zaliczył do komedii?Przecież ten film z komedią nie ma nic wspólnego.Jest to dramat
sensacyjny,ze znakomitą rolą Borysa Szyca.Moderatorzy na Filmwebie chyba nie umieją rozróżnić
gatunków filmowych.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Ewentualnie czarna komedia, a to duża różnica. Zależy to w sumie od zamysłu twórcy filmu, bo jeżeli gatunek filmu został błędnie sklasyfikowany ,wbrew niemu, dzieło zostaje błędnie odebrane, co jest oczywiście logiczne. Nie tylko filmwebowi moderatorzy popełniają takie i podobne błędy, które przez to rujnują całe kinematograficzne przedsięwzięcie :(

michael_krytyk

Ja w tym filmie lekko się zaśmiałem jedynie dwa razy.Zdecydowanie nawet bym nie powiedział,że to czarna-komedia.Według mnie film o psycholu,który morduje z zimną krwią kilka osób nie ma prawa być zaliczany do komedii.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Być może, nie mówie że to czysta komedia. Mi też to zahaczało o jakiś dramat psychologiczny z elementami sensacji, z resztą całkiem dobry i świetnie zagrany ale niestety trochę za bardzo "po Polsku"

michael_krytyk

Podejrzewam,że ci którzy ocenili ten film na jeden czy dwa oczekiwali właśnie komedii.A po drugie bardzo dużo osób na tym portalu ma jakieś uprzedzenia co do Borysa Szyca i pewnie wystawili jedynki nie oglądając w ogóle filmu.

ocenił(a) film na 7
Andrzejek324

Może tak jest.

michael_krytyk

Ale taki byl chyba zamysl tworcow, zeby widz myslal ze to komedia i przez wiekszosc filmu tak jest. No nie mowcie mi ze sceny typu kolyszacy sie samochod na autostradzie nie sa komediowe. Jakis lekki kryminal czy czarna komedia to robi sie na ostatnie pare minut. Mialo byc chyba w klimacie braci Cohen, ale nie wyszlo.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones