PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=673293}
3,0 5 203
oceny
3,0 10 1 5203
Dżej Dżej
powrót do forum filmu Dżej Dżej

Dżej Dżej nie dość, że jest filmem, to jest jeszcze fajny. W moim mniemaniu idealnie wpisuje się w kanon polskiej kinematografii. Ba, znajduje się on na szczycie polskich komedii. Borys Szyc ponownie pokazał klasę, jako aktor, który potrafi rozbawić wszystkie pokolenia. Nie rozumiem, dlaczego tak wiele osób nie cierpi tego dzieła. Jest ono oryginalne, zabawne i fajne. Fajny film, pozdrawiam.

ocenił(a) film na 7
ZielonyKokos

no cóż ,hejt na dany film jest jak zaraza, lub nagonaka
jednym będzie się podobał innym nie-kwestia gustu
kiedyś oglądało się film i ślad jaki po nim zostawał to jednodniowe wspomnienie przy kawie o nim , mam na myśli rozmowę z druga osoba przy kawie o danym filmie ,oglądniętym np,wczoraj

dziś jest inaczej ,jest internet i swoje frustracje ludzie tu wrzucała,wiec nie ma co się oburzać opiniami innym , może ciężko jest się przedrzeć przed gąszcz informacji do jakiejś treściwej wypowiedzi innego użytkownika takiego np,jak Ty...ale trochę trzeba się wysilić zęby popisać z kim wartościowym ,o danym filmie.

ZielonyKokos

Trudno ocenić, czy jest to napisane na serio, czy ze zjadliwą ironią, ale z jednym zdaniem wypada się zgodzić całkowicie: "idealnie wpisuje się w kanon polskiej kinematografii". Zwłaszcza tej najnowszej, z ostatniego ćwierćwiecza...;-)))

ZielonyKokos

Myślę że gdyby ten film był zrobiony w USA to ocena byłaby mniej więcej 7/10, ale że jest polski to trzeba go zjechać.

ZielonyKokos

bo tresci wywolujace w ludziach dysonans zwykle sa dla nich niewidzialne. dla mnie Dzej Dzej spokojnie by mogl udawac kontynuacje Nic Smiesznego czy Dnia Swira. odraze jaka wywoluje rola odegrana swietnie przez Szyca w tej roli jest tego zywym dowodem ze trafilo w czuly punkt.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones