PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4883}

Darby O'Gill i krasnoludki

Darby O'Gill and the Little People
7,8 586
ocen
7,8 10 1 586
Darby O'Gill i krasnoludki
powrót do forum filmu Darby O'Gill i krasnoludki

to jest film basn opiwiesc z walta disneya któy dziadek ten przezył porzygode z królem brianem był to fajny film pamietam ten film na swój sposób krasnoludki czary magia duchy zemsta z dziwiłem sie ze zagrał w nim sean connery to jest opowiesc o małych ludziach i ten pan lubiał ale oszukał go król brain i pozdriwaim milosników zorro legenda zorro opowiesci z narni król lew i Darby O'Gill and the Little People pozdrawiam marcin sliwa

ocenił(a) film na 10
zagadkowyzorro76allegro

Ten film jest świetny. Kojarzy mi się z najpiękniejszym okresem dzieciństwa. Muzyka w nim też jest cudowna. A już najcudowniejszy młody Sean Connery. serdecznie polecam i pozdrawiam

nina_twoja_stara

Ja jestem z lat '90, ale to też film mojego dzieciństwa :) Ojciec go przypadkiem nagrał na vhs, a mi się tak spodobał, że oglądałam w kółko... Potem wskutek pewnych okoliczności film został stracony. A ja nie znałam tytułu, ani nic... A teraz postanowiłam poszukać i proszę, wbrew moim obawom nie zajęło to nawet pięciu minut :) Jestem bardzo sentymentalna, bo traktuję to jako wydarcie odrobiny dzieciństwa z przeszłości, ale widok tego plakatu znowu mnie uszczęśliwił!

ocenił(a) film na 9
Imoto_2

witam to ja marcin sliwa ,ale to mam ci cos przesłac film lub cos mam ten film sciognołem z chomikuj kurcze ale po angielsku ja pamietam ze od kumpla dostałem pozyczyłem bo moja mam zna jego mame tego kumpla i zawsze oglądałem ,w sumie tak od dziecka nie rozumiem oco w tym filmie chodiz ale fajny nie wiem, czemu czy ja mam uraze z dziećinstwa bo sie boje tego ducha co chciał wźisc katie jak chcesz pogadac odpisz na filmweb a potem moze podam gg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones