PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=663974}
4,5 960
ocen
4,5 10 1 960

Dark Touch
powrót do forum filmu Dark Touch

50 minuta filmu... "o co chodzi?" :D
Na prawdę dziwna produkcja. Na początku myślałam, że to dziecko z zajęczą wargą jest autystyczne. Po kilku scenach "rozmów" z dziewczynką (mam tu na myśli rozpaczliwe próby nawiązania jakiegokolwiek kontaktu z jej tępą, wpatrzoną w nicość twarzą) film przeistoczył się w niedorzeczną komedię. Co to w ogóle było ta jej dziwna siła? Dlaczego zabiła te wszystkie dzieci? W ramach kary? Czy może chciała je uwolnić od tego okrutnego, pełnego przemocy świata? Co z wątkiem pani psycholog? Jakim cudem trójka małych dzieciaczków wsadziła dwójkę dorosłych do wanny w której nagle nie wiadomo skąd pojawia się 50 litrów krwi a potem jeszcze posadziła przy stole? I w ogóle dlaczego te dzieci umierają razem z nimi?! Ja nie wiem...

ocenił(a) film na 1
ketbalu

Dołączam się do pytań: dlaczego na końcu płakała krwią? Czemu umarł niemowlak? Kto tę dziwczynkę ranił/molestował? Gdzie zniknęły bliźniaki z patologicznej rodziny? O CO CHODZIŁO W TYM FILMIE? I przede wszystkim dlaczego NIC nie jest wyjaśnione :( Nienawidzę takich filmów gdy czekam ponad godzinę na wyjaśnienie tajemnicy, a nagle film się kończy nie mając żadnego sensu.

ihanio

Co tu wyjaśniać, molestował ją ojciec a matka na to przyzwalała. W odpowiedzi na pytania Ketbalu: taka sama dziwna siła jaką miała Carrie z filmu de Palmy. Telekineza, zdolności parapsychiczne, jak zwał tak zwał. Odzywały się kiedy ich posiadacz był zagrożony. Czemu zabiła te wszystkie dzieci? Bo zasłużyły: wyśmiewały tych bliźniaków, wyzywały od gnojków i śmierdzieli, wyśmiewały ją samą, obgadywały, okaleczały te lalki na przyjęciu a ona odbierała to jako krzywdzenie jej samej - uraz z powodu molestowania. Wątek pani psycholog kiepsko poprowadzony, ot, była i się zmyła. Psycholog nie zginęła bo wraz z mężem jako jedyna traktowała tę dziewczynkę dobrze, z empatią, po ludzku. Trójka małych dzieciaczków wsadziła dorosłych do wanny obstawiam dzięki hipnozie, jaką zastosowała Niamh, psychicznemu wpływowi. Ogólnie film jest prosty jak konstrukcja cepa, i pełen dziur logicznych, to fakt

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones