PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=559065}

Dary Anioła: Miasto kości

The Mortal Instruments: City of Bones
6,5 94 030
ocen
6,5 10 1 94030
3,7 3
oceny krytyków
Dary Anioła: Miasto kości
powrót do forum filmu Dary Anioła: Miasto kości

Czy są może już jakieś konkrety odnośnie drugiej części serii? To, że Lily wspomniała we wrześniowym wywiadzie, że zaczęli kręcić, jakoś mi się nie chce wierzyć. Mamy luty. W sieci już coś by było...

Atlantaa

Hej;) wiem ze to juz było ale chcialbym wiedzec co dalej z tym filmem;)

Zania88

są informacje, że powstanie serial zamiast drugiej części, jednak nie wiem czy to w 100 % prawda. Więcej informacji dowiemy się pewnie w przyszłym roku.

ocenił(a) film na 8
karolinapoland

Taka mała rzecz, a cieszy :)) Mimo, że niepotwierdzona na 100% to i tak fajnie. Skąd masz takie newsy?

deppeends

"On October 12, 2014 at Mipcom, Constantin confirmed that The Mortal Instruments will return as a television series, and has hired showrunner in Los Angeles to start production for next year on at least two or three international shows.[59] Constantin film and TV head Martin Moszkowicz told The Hollywood Reporter that "It actually makes sense to do (the novels) as a TV series" and "There was so much from the book that we had to leave out of the Mortal Instruments film. In the series we'll be able to go deeper and explore this world in greater detail and depth."

Czyli w skrócie: zrobią serial (co wg. mnie nie oznacza kilku sezonów z 40 minutowymi odcinkami, a raczej serii tak jak Sherlock, czyli załóżmy 3 odc po godzinie) i dzięki temu zmieszczą więcej niż w filmie i w formie bardziej zbliżonej do książki ;)
P.S właśnie obejrzałam film (książkę czytałam zaraz po wydaniu czyli jakieś 5 lat temu i nic z niej nie pamiętam) i mnie się podobał :)
P.S 2 http://www.filmweb.pl/news/%22Dary+Anio%C5%82a%22+od+nowa-107783 - serial będzie owszem, ale zrobiony od początku (czyli z pierwszą częścią włącznie) i z nową obsadą... więc możliwe, że zrobią z tego kilka sezonów po 40 min :/
wolałabym chyba jednak nie...

ocenił(a) film na 8
ms_jordison

Hmm.. ciekawe. Chociaż lubiłam Lily Collins w roli Crlay oraz tego tam w roli Jace :) Choziaż książka mega. Właśnie czekam na 6 część, która idzie do mnie już przez 3 tyg.. To możliwe żeby tak długo szła? (z Pl - belgii) Nie moge sie doeczekac i książki i serii. Z tym, że 2 częścią filmu bym nie pogardziła ;)

deppeends

Ach.czyli jeszcze rok? Szkoda;( bedzie beznadziejnie jesli dadza nowych aktorów.szczerze za zwiastunem jak pierwszy raz obejrzalam nie lubilam tego ale teraz podbilo to moje serce

Zania88

nie wiem czy to faktycznie prawda i czy ktoś na tym forum nie mówił o tym (nie czytałam wszystkich postów), ale ostatnio czytałam, że podobno ma powstać serial na podstawie książek serii dary anioła. Ile jest w tym prawdy nie wiem, ale mam nadzieję, że nie skończy się on klapą. :)

Zania88

Nie będzie. Jest 2015

ocenił(a) film na 8
TuSia4444444

Dopiero styczeń. Z resztą nie było powiedziane, że natychmiast z nowym rokiem wejdzie ten serial..
Dodam, że gdzieś coś czytałam (nie jestem teraz pewna na 100%) że dopiero od 2015 zacznie się planowanie serialu i zbiór całego aktorstwa,
więc parwdę mówiąc "początek" dopiero przed nami.
O ile się nie myle, było to powiedziane w wywiadzie z Cassandrą Clare (po ang), a raczej napisane.
Przeszukaj internet. Google wiedzą przerażajaco dużo ;)Xo

deppeends

Chciałam tylko powiedzieć, że mamy już marzec 2015 roku i jak narazie nie sprawdził się żadnen z przewidywanych roków. Według mnie (a raczej napewno) II część "Darów Anioła" powstanie dopiera w drugiej połowie roku, czyli koniec wakacji- końca roku, bądź dopiero w przyszłym.

ocenił(a) film na 8
Marcia5_filmweb

Filmu nie będzie, tylko serial. Sama Clare się wypowiedziała na ten temat jakoś około miesiąc temu, że z tego co wie, to aktualnie są przeprowadzane castingi do serialu, który będzie nosić tytuł Shadow Hunters i ma wyjść jeszcze w tym roku. Zakładam, że we wrześniu/październik kiedy wszystkie nowe sezony seriali wchodzą. Poczytaj sobie :) Dużo newsów na google znajdziesz

ocenił(a) film na 8
deppeends

dokładnie, będzie serial - mam nadzieję, że lepszy niż film i że nie skończy się po 1 sezonie ;)

ocenił(a) film na 8
Annie_wamp

Dokładnie. Mam też nadzieje, że uda im się znaleźć kogoś odpowiedniego do Jace'a z książki, bo ten co grał (może i zły nie był), ale Jace'm tym opisanym w książce nie był na pewno.. szkoda, bo jego postać jest moim ideałem dlatego takie nadzieje mam :))

Zania88

Moim zdaniem nie ma co się tak denerwować poczekamy zobaczymy. Ja słyszałam, że chcieli nakręcić serial.Nie wiem na ile ta informacja jest prawą ale może z serialu będą mieli wieksze zyski i ogarną w nim cale 7 czesci bo nie jestem pewna czy robiliby 7 filmów.

ocenił(a) film na 5
Juju2000

Serial zostanie nakręcony. Już w maju mają zacząć nagrywać.
PS: Książek jest 6 części, nie 7 :)

ocenił(a) film na 5
Aslinn

A więc już maj, więc czekam na jakiekolwiek wiadomości z planu

ocenił(a) film na 5
Ventum

Ja też,ale na razie trwają castingi.

ocenił(a) film na 5
Aslinn

Słyszałam, że Jace'a zagra Dominic Sherwood
Wiesz może, czy to potwierdzone ?

ocenił(a) film na 5
Ventum

Tak, jest to potwierdzone :) A Isabelle zagra Emeraude Toubia i Simona Alberto Rosende. Niestety nie wiadomo jeszcze kto zagra Clary. Chociaż bardziej niż jej jestem ciekawa Magnusa i Valentina :D

ocenił(a) film na 5
Aslinn

Mangus moja miłość :D
A jak podobał ci się Jamie w roli Jace'a ? Wolisz wygląd Jamiego czy Dominica ?

ocenił(a) film na 5
Ventum

Jamie? Jamie był moim zdaniem najgorszym wyborem na Jace'a jaki mógł być. Więc tak z wyglądu wolę Dominica i mam nadzieję, że aktorsko też da radę :)

ocenił(a) film na 5
Aslinn

Miejmy nadzieję. Mi również nie spodobał się wybór Jamiego, a Dominic... w sumie to spojrzenie... myślę, że będzie dobrze.
Obstawiasz kogoś w roli Clare ?

ocenił(a) film na 5
Ventum

Nie, bo widzę że wybierają mało znanych albo kompletnie nie znanych aktorów :) Z czego bardzo się cieszę, bo przynajmniej nie będą mi się kojarzyć z granymi przez siebie wcześniejszymi postaciami. A do tego już za nie całą godzinę dowiemy sie kto naprawdę będzie ją grał :)

ocenił(a) film na 5
Aslinn

Do roli Clary wybrali Kat McNamara'e.

Aslinn

mi pasuje na Clary. a nie wiem czy coś słyszeliście na temat mechanicznej księżniczki, ponoć tez ma powstać serial. gdzieś tak czytałam ale ile w tym było prawdy to nie wiem xD

ocenił(a) film na 5
martusial

Niestety, ale na temat diabelskich maszyn nic nie wiem. Nie czytałam tej serii i zbytnio nie interesowałam się tym czy zostanie zekranizowana :)

Aslinn

no ja przeczytałam z tego powodu ze w ostatniej części darów anioła sa takie momenty których nie rozumiałam, np, Zachariasz i Tessa.. w necie znalazłam ze sa jeszcze 3 tomy mechaniczne ... XD i powiem ze te 3 lepsze od 6 darów anioła.

ocenił(a) film na 5
martusial

Mnie tam odpycha trójkąt miłosny :P Ja nie miałam problemów ze zrozumieniem ostatniej części z powodu tego... że nawet jej nie czytałam XD Kontynuacja darów nie wpadła w moje gusta, w ogóle nie podobał mi się pomysł dalszych części mimo zakończenia trylogii i przez to nie przeczytałam jej :)

Aslinn

:)

ocenił(a) film na 10
Zania88

Niestety, drugiej części nie będzie.
Nie wiem czemu ludziom nie przypadła do gustu pierwsza część- jak dla mnie była niesamowita! Ale zarobiła niedużo, a w dodatku zmienione zostały fakty z książki, których nie da się zatuszować- Clary ma Kielich, Hodge wyznał, że ona i Jace nie są rodzeństwem. Co prawda, niektórzy mogliby się nabrać, ale Kielich i Valentine? Z tym już raczej nic nie da się zrobić...

lolcik321

Powstanie serial o nazwie "Shadow Hunters " niestety zmieni się obsada a jego premiera ma być chyba w 2016
Ps. moje informacje nie są 100 procentowe :( mi samej bardzo się podobał film i jestem zawiedziona że nie powstanie druga część , ale jeszcze bardziej ze zmienią obsadę w serialu to jest chyba najgorsza wiadomość by najmniej dla mnie
tylko mnie hejtujcie za to że mówię co myśle i że nie mam pewnych informacji

julia1203

no szkoda, bo książki bardzo fajne, a tak trochę zaprzepaścili szansę... słyszałam też o serialu, mam nadzieję, ze powstanie

ocenił(a) film na 8
girl_with_tattoo

Powstanie na 100pro. Aktualnie są już kręcone odcinki, a premiera w 2016 roku. Tu jest ich strona internetowa: http://www.shadowhunterstv.com/ Znajdziesz tam wszystko na ich temat + aktorów.

deppeends

nawet na fw już jest. Nieźle. Obsada niespecjalnie przypadła mi do gustu. Zwłaszcza Jace. W książce był przedstawiony jako młody, wysoki, chudy blondyn. Ten serialowy jest właściwi tylko blondynem. A i tak farbowanym.

deppeends

dzięki za linka ;)

ocenił(a) film na 8
girl_with_tattoo

luz :) Według mnie Clary jest bardziej dobrana niż wcześniej Lily Collins, mimo że ją uwielbiam to nie pasowała mi za bardzo do roli Clary, a co do Jace to ten z filmu był dla mnie tragiczną grą aktorską, więc mam nadzieję, że ten serialowy będzie o niebo lepszy..

deppeends

zobaczymy co to będzie, dam mu szansę ;)

ocenił(a) film na 8
girl_with_tattoo

dokładnie :)

ocenił(a) film na 10
julia1203

wiem o tym. Ale wolałabym film :/

ocenił(a) film na 9
Zania88

coś czuję, że ten serial mi nie spasuje, ale zawsze coś :)

Zania88

Dary anioła miasto popiołów miało być z tego co wiem w 2014 roku jest 2016 i dalej filmu niema a napisali książkę i to 2 miasto popiołów i miasto szkła nie wiem co jeszcze napisali ale jak miał być film to ma być. Jestem oburzona jak wiele innych fanów tego filmu którzy go dalej oczekują.

Kometa112

Niestety. Za mało zarobili na pierwszej części, więc 2 raczej już nie będzie.

ocenił(a) film na 8
marcelina179

Film nie powstanie. Nie wystarcza wam serial? Już po 1 sezonie(13odc), 2 sezon we wrześniu. Może i nie jest jakiś świetny, ale uwierzcie, że z odc na odc coraz lepszy, a ostatni odc mi się podobał, więc po prostu trzeba być 'wytrwałym fanem' i nie wściekać się aż tak bardzo na tragiczne efekty specjalne.. x

deppeends

Mi się serial podoba, także problem mają Ci, którym nie przypadł do gustu ;p

ocenił(a) film na 8
marcelina179

Na to wygląda :)

Zania88

Chyba cos mają robić ale tal jest przez ostatnie dwa lata

ocenił(a) film na 10
Zania88

Chcieli kręcić serial ok, mogli nakręcić. Ale moim zdaniem nie powinno się zmieniać aktorów oraz całej początkowej treści. Dziewczyna, która gra główną rolę nie przypadła mi do gustu. Aktor jak to aktor, wybrali młodego, przystojnego chłopaka. Ale według mnie do tego opisanego w książce pasował Jamie Campbell. Ci, którzy oglądali film i czekali na kolejny mieli przynajmniej nadzieje, ze w serialu zobaczą kontynuację tych samych postaci. A tu proszę nowi ludzie i nowe charaktery. Jedynie co przykuwa uwagę, a raczej kto to odtwórca głównej roli.

Wiolus1988

Serialowej Clary też nie lubię, ale czy na pewno Jamie byłby idealny na Jace'a? Gdybym zobaczyła na ulicy takiego chłopaka to bym pomyślała, że jest niedożywiony albo coś, ale na pewno nie pomyślałabym, że to jakiś wojownik :p

ocenił(a) film na 10
marcelina179

Muszę przyznać Ci rację, że Jamie to takie chucherko :) ale w całej tej charakteryzacji wojownika - Nocnego łowny to fajne ciacho :)

Wiolus1988

Z tym też się zgodzę :p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones