PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36080}
6,4 174
oceny
6,4 10 1 174

Dary magów
powrót do forum filmu Dary magów

Magia Świąt....

ocenił(a) film na 8

Walentyna Maruszewska za sprawą opowiadania O. Henry "Dar Trzech Króli" wprowadza nas w magiczną atmosferę świąt. Dominika i Janusz to młode małżeństwo, które poznajemy w dniu wigilii.Małżonkowie chcą się obdarować prezentem, pomimo skromnej sytuacji finansowej, poświęcają coś najcenniejszego.....Niezwykle ciepła opowieść, świetne aktorstwo małżonków Janusz Gajos i Marta Lipińska oraz taki wymiar światowego poziomu - dama polskiej sceny Nina Andrycz. Znakomita finezja muzyki Piotra Marczewskiego.

nemezis1212

Dla mnie ten film był... niepokojący. Bałam się co zrobi naiwna i zapatrzona w męża główna bohaterka. Poza tym bieda nawet czy może zwłaszcza w obliczu świąt jest po prostu smutna, więc trudno mi było poczuć tę "magiczną atmosferę świąt". Film niezły, dobrze zagrany, ale jak dla mnie to nie była ciepła opowieść, raczej niepokojąco-refleksyjna.

ocenił(a) film na 8
Zielony_kamyk

Witam:) Niepokój...towarzyszy niespodziankom, magii i refleksji, otoczce szukania pomysłu na braki i myślę, że Twoje odczucia są wskazane, Też odczuwałam niepokój, ale przeważył klimat pierwszej gwiazdki, miłości i ciepła tych młodych ludzi:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones