PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=491716}
6,8 101
ocen
6,8 10 1 101
De Dana Dan
powrót do forum filmu De Dana Dan

Super

ocenił(a) film na 9

Czemu nikt się nie wypowiada? Jak dla mnie to świetny film dawno się tak nie uśmiałam komedia pomyłek i cały czas coś się dzieje śmieszne akcje i dialogi, tylko trochę za dużo tej wody na końcu... Polecam naprawdę warto

ocenił(a) film na 8
Riya22

według mnie film naprawdę dobry. może trochę za dużo tej rodziny i takie głupie nieporozumienia, ale ogólnie dobry. świetne piosenki. no z tą wodą to przegięli, w Titanicu nawet tyle jej nie było :)

ocenił(a) film na 8
Riya22

haha zgadzam się w 100% :D ewidentnie za dużo wody, która później już brała się znikąd - ale przyznacie, że fajnie byłoby w niej popływać, hm? ;) film zabawny, dobry aktorsko, interesujący, bardzo podobała mi się muzyka i teledyski (na czele z "Gale Lag Jaa"). Najzabawniejsze nieporozumienie, według mnie, to to z napisem na ścianie od porywaczy;) polecam, film zdecydowanie na poprawę humoru :)

oldschool_punk00

Mnie się te ilości wody kojarzyły z momentem, gdy Titanic idzie na dno - no, ale ja i moje skojarzenia. ;)
Naprawdę się uśmiałam. :) Akshay powinien w takich rolach grać, bo najlepiej w takich się spisuje.
Te wszystkie nieporozumienia były rewelacyjne - na czele z tym napisem. :D Niby niektóre momenty były bezsensu, ale nie zmienia to faktu, że się ubawiłam przednio. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones