PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=607890}
6,1 13 132
oceny
6,1 10 1 13132
Deadfall. W potrzasku
powrót do forum filmu Deadfall. W potrzasku

Naprawde dobry kriminal , z klimatem ,aura zimowa poteguje napiecie ,fajnie sie go oglada , polecam 8/10

kamdek

popieram, nietuzinkowy, zakakujący, dobrze zagrany. świetny film o które teraz rzadko.
Nie wiem skąd tak niska ocena, może dlatego że ludzie wola teraz komercyjne gnioty...

ocenił(a) film na 8
onet318

Ludzie wolą dziś efektowne obrazki. Nie ważne czy jest w tym sens, głębszy przekaz czy nawet odrobina logiki. Byle migało, mrugało, wybuchało i w ogóle było kolorowo.
Ludzie nie lubią myśleć i wolą głupawki.
Stąd ta ocena.

ocenił(a) film na 7
onet318

Dobry klimat, zima, portrety psychologiczne przynajmniej tego granego Przez Bane. Fajnie się ogląda, choć trochę długo i się ciągnie. Ogólnie dobry film

ocenił(a) film na 1
onet318

Zamiast thrillera mamy glupkowaty melodramat

ocenił(a) film na 6
onet318

Fajna obsada, ale zabrakło.... Czegoś. Może to wina scenariusza. Nie ma glebi, sceny przemijają za scenami i jakby mało co łączyło je ze sobą. Wg mnie nie ma plynnosci.

kamdek

Dokładnie! Naprawdę pozytywne zaskoczenie! Gdyby nie Bana w obsadzie, intrygujący tytuł i Twój komentarz o zaniżonej ocenie (który akurat był na wierzchu forum), to patrząc na notę 6,1 nigdy nie sięgnąłbym po ten tytuł. Dzięki :)

ocenił(a) film na 8
eXplod2005

Milo mi ze moj komentarz okazal sie pomocny :) pzdr!

ocenił(a) film na 7
kamdek

Zgadzam się w 100 %%%,fajny zimowy klimat dodaje napięcia,do tego ciekawie się ogląda.Ciekawi mnie tylko jak potoczyły się na koniec losy tej dziewczyny i tego młodego,byłego boksera?.............Oceniam 7/10 i jak najbardziej polecam.

ocenił(a) film na 1
kamdek

Gowno rzadkiej klasy

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones