PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=760429}
7,6 174 997
ocen
7,6 10 1 174997
6,1 27
ocen krytyków
Deadpool 2
powrót do forum filmu Deadpool 2

Kontynuacja

ocenił(a) film na 9

Patrząc na pierwszą część, druga będzie dużym wyzwaniem dla twórców. Oby utrzymali poziom, bo lepiej chyba być nie może :D

ocenił(a) film na 4
Gobbek

Trailer jest świetny. "dialogista się nie wysilił" :)

Gobbek

Byleby nie skończyło się tylko skokiem na kasę i marnym filmem. Oby nie :)

Gobbek

Ja sądzę, że powinno nie być tak źle. Idę do kina na ten film, na pierwszej części też byłem.

ocenił(a) film na 10
Gobbek

A jednak może być lepiej i jest :P

ocenił(a) film na 9
Daniel_Milan

Moim zdaniem tez jest lepiej niz dwa lata temu :)

ocenił(a) film na 10
Gobbek

Uwierz mi, może. I jest :)

ocenił(a) film na 4
Hustla

ta część słaba żarty ograne nie dało rady, chyba Patryk Vegeta kręcił ten film:)

Gobbek

jestem na świeżo po seansie. II część jest jeszcze lepsza :)
nie pamiętam kiedy ostatnio tak bardzo śmiałam się na filmie. prawie prawie płakałam ze śmiechu :,D. fenomenalna kontynuacja. polecam i zazdroszczę temu kto jeszcze nie oglądał ;) ja na pewno idę na to drugi raz do kina.

ocenił(a) film na 9
Gobbek

Moim zdaniem jest nawet lepiej.

ocenił(a) film na 10
Gobbek

Elo, świeżo po seansie. Nie sądziłem, że się uda, ale kontynuacja zdecydowanie lepsza od jedynki. Prawie non top brecha. Polecam zostać dwukrotnie po napisach ;)

ocenił(a) film na 8
cooosycrazybaker

No właśnie brecha, brecha, brecha, i za dużo tej brechy.
Fabuła jest tu drugorzędna, jak film akcji klasy B z głupimi żartami.
Za dużo dziur, braku logiki i niespójności w fabule, nieprzemyślany, byleby widownia się śmiała.
Jestem trochę zawiedziony.

deamon82

LOL. Czyli będąc zawiedziony dajesz ocenę 8/10. Brawo, dlatego właśnie przestałem się sugerować ocenami na filmwebie w poszukiwaniu filmów.
Tak szczerze to mam pytanie czy warto na to tracić czas i iść do kina, czy lepiej poczekać na dvd w przystępnej cenie? Jedynkę oceniłem na 6/10, co w moim systemie ocen oznacza mniej więcej - "film w sam raz na raz, gdy nie ma co robić obejrzyj raz i zapomnij". Ostatnio oglądałem drugi raz to nie dobrnąłem do połowy.
Jest lepszy od jedynki i czy warto iść do kina?

ocenił(a) film na 9
SpeedyG

Jest zdecydowanie lepszy od jedynki. W sumie to taka jedynka na sterydach z dużo bardziej złożoną fabułą, której w pierwszej części brakowało.

cooosycrazybaker

A po zwykłych napisach też jest scenka? XD

ocenił(a) film na 9
ToNy_nafide

Nie ma.

ocenił(a) film na 6
Gobbek

Nie oglądałeś a oceniasz?

Gobbek

moim zdaniem deadpoll 2 to trochę rasistowski i seksistowski film reszta w opisie
żeby ujrzeć recenzje wejdź na muj kanał na yt -ososu-

ocenił(a) film na 10
ososuYT

Jeżeli deadpool 2 jest dla ciebie rasistowski i seksistowski, to chyba nie oglądałeś Family Guya, South Parka i Drawn Together:P:P:P:P

ocenił(a) film na 10
Gobbek

zobaczcie śmieszne zagadki deadpola
wklejcie koncowke na youtube
/watch?v=IniVKAMMvOU

hahah padłem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones