PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=736053}

Death Race: Anarchia

Death Race: Beyond Anarchy
5,1 1 809
ocen
5,1 10 1 1809
Death Race: Anarchia
powrót do forum filmu Death Race: Anarchia

Okrutny kicz, jestem całkowicie zniesmaczony. Szmira zrobiona przez sadystę, niewyżytego walikapucyna, podziwiającego naparzające się gangi/kiboli i nieznającego normalnych relacji z kobietami. Ogólnie dno i metr mułu o wodorostach nie wspominając. Bufonada i przesadyzm w odgrywaniu ról oraz absurdy, totalne niedorzeczności w poszczególnych scenach dyskwalifikują ten chory wytwór jako coś do oglądania dla NORMALNYCH, trzeźwych ludzi. Promowanie, wychwalanie sadyzmu i mordowania powinno być karane sądownie. Za to filmidło dałbym 10 lat bez możliwości wcześniejszego zwolnienia i dożywotni zakaz „robienia” „filmów”. Odradzam, szkoda czasu. Ja dotrwałem do połowy i żałuję straconego czasu. Piszę ku przestrodze.

Paraves

No i namówił.

ocenił(a) film na 5
timetourist

... wlasnie

ocenił(a) film na 4
Paraves

zgadzam się z tobą Paraves makabryczna to część w porównaniu do poprzednich trzech a jeszcze ten ciulowy frankenstein ŻAL

Paraves

Niech zgadnę. Masz 17 lat ? Tylko to cię tłumaczy.

Henryk_Kowalski

Niech zgadnę. Masz 7 lat i jesteś sadystą z patologicznej rodziny? Tylko to cię tłumaczy.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 5
Paraves

A czego innego się spodziewałeś po tym filmie?
Nie to że bronie jakoś bardzo ten film ale dokładnie tego można się było spodziewać....

ocenił(a) film na 6
Paraves

Idź oglądać mapety parówo i nie, nie zgadłeś. Twój opis widnieje na fili i tylko wkur... pajacu.

ocenił(a) film na 4
Paraves

Kicz nad kicze, oglądałam ze względu na Zach-a i miałam poczucie zmarnowanego czasu na to gówno... Szkoda ze godzi się na takie role.

Dzastina84

Tej części nie oglądałem- Jednak właśnie z powodu Zacha, się skuszę nawet jeżeli to gniot ;)

ocenił(a) film na 9
Dzastina84

Jak dobrze mu zapłacili to przecież nie powie nie

ocenił(a) film na 9
Paraves

I zachęta jest . Cycki i krew hehe . Tak po za tym od dzieciaka wychowany na horrorach filmach pełnych krwi i jakoś żyje i bawie sie super

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones