PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=556062}
6,3 24 702
oceny
6,3 10 1 24702
Death Race 2
powrót do forum filmu Death Race 2

Witam. Film obejrzałem wczoraj (nie, nie w kinie-niestety...) I muszę przyznać że całkiem
fajnie siego oglądało. Jedno ale-nie jest to kontynuacja Death Race z 2008 w którym w roli
głównej wystąpił Jason Statham. Film ten opowiada/pokazuje zdarzenia które miały miejsce
przed wydarzeniami które widzieliśmy w Death Race z 2008r (kim był Frank, skąd pomysł na
sam Wyścig Śmierci, co się stało z prawdziwym Frankiem).
Jak pisałem wcześniej, film ogląda się całkiem fajnie chociaż same wyścig jakoś są mniej
pasjonujące od tych z oryginału. Mała uwaga-jesli ktoś nei oglądał SR z 2008 roku powinien najpierw zobaczyć DR2 a potem DR ;)
7/10

ocenił(a) film na 6
moras90

A masz moze txt do tego filmu?

Avatar_3

Nie, oglądałem bez ;)

ocenił(a) film na 6
moras90

no to trudno zabieram sie tez za ogladanie bez napisow.

Avatar_3

tutaj masz filmik i napisy jak chcesz:
film
http://www.fileserve.com/file/eRZCjGW
http://www.fileserve.com/file/qwydyUB
http://www.fileserve.com/file/NJSQfAb
http://www.fileserve.com/file/MwVyWKh
napisy:
http://www.fileserve.com/file/EJGhs2A
Znalazłem w necie.

Avatar_3

Poducz się trochę Angielskiego a napisy staną się zbędne .

moras90

Tego filmu nie będzie chyba w kinach, przeznaczony tylko na rynek DVD.

ocenił(a) film na 7
xsewx

http://animkowo.blogspot.com/2010/12/death-race-2-wyscig-smierci-2.html
A czy ja wiem, czy najpierw oglądać 2, wg mnie kolejność prawidłowa 1 a później 2:)

Robert831231

Według mnie tak byłoby lepiej poprostu :) Nikomu nie karzę tak robić chociaż uważam że byłoby lepiej najpierw poznać jak to wszystko się zaczęło :)

ocenił(a) film na 7
moras90

Tylko kijowo, że nie wyjaśnili czemu Goldberga nie było, w tej 1 części mogli go przenieść do innego wiezienia, albo coś :)

ocenił(a) film na 10
Robert831231

No dokładnie :P
Goldberga przenieśli i już Xd hehe

ocenił(a) film na 6
moras90

Film nie najgorszy, jednak jak to zazwyczaj bywa drugiej części dużo brakuje do pierwszej, lecz film jak najbardziej warty obejrzenia. Moja nota to mocne 7/10.

moras90

Sugerując obejrzenie drugiej części przed pierwszą burzysz cały zamysł reżysersko-marketingowy.
Czytając to nie oglądając DR pewnie poszedłbym za Twoją radą i nie miał żadnej przyjemności z oglądania jako drugiej w kolejności części pierwszej. Wiesz kim jest Statham w filmie, wiesz jak tam trafił zanim faktycznie nawet pojawi się w więzieniu co się kompletnie mija z celem.
Polecam na przyszłość nie sugerować takich rzeczy bo to jakby komuś powiedzieć żeby obejrzał 'Memento' od tyłu - a powinieneś sobie zdawać sprawę z tego, że ktoś na pewno pójdzie za Twoją pseudo-radą.

seethree

"Czytając to nie oglądając DR pewnie poszedłbym za Twoją radą i nie miał żadnej przyjemności z oglądania jako drugiej w kolejności części pierwszej. Wiesz kim jest Statham w filmie, wiesz jak tam trafił zanim faktycznie nawet pojawi się w więzieniu co się kompletnie mija z celem." Raczej nei straciłbyś przyjemności z oglądania obu. DR2 jest filmem nieco słabszym od jedynki, więc obejrzenie ich w odwrotnej kolejności raczej wyszłoby marce na lepsze pozostawiając dobre wrażenie. Oglądają DR2 jako pierwszy nie masz pojęcia kim jest Statham, nie wiesz jak tam trafił za co itd. Jest to wytłumaczone ale w DR. Główny bohater z DR to zupełnie inny bohater niż w DR. Nie ma ani jednej sugestii w DR2 że na końcu pojawia się Statham jeśli o to Ci chodziło.
Co do mojej, jak to nazwałeś "pseudo-rady", nie uważam jej za pseudo, nawet twierdzę że jest trafiona. A skoro tak mi się wydaje to będę sugerował obejrzenie DR2 a następnie DR i nikt ani nic mnie nei przekona do zmiany sugestii (przynajmniej narazie) :)

moras90

Główny bohater z DR2 to zupełnie inny bohater niż w DR <- tak miało być :P

ocenił(a) film na 8
moras90

Jak się napisy pojawiają to piszcie!

Lukininho

Poducz się trochę Angielskiego a napisy staną się zbędne .

Lukininho

Napisy już są.Ja mam te do wersji 900 mb

ocenił(a) film na 7
Maniek1946hhc

Na napisach 24?

Robert831231

w napi projekt były

ocenił(a) film na 7
Maniek1946hhc

Dzięki :)

moras90

Miałem nadzieję że ten film podniesie poziom w odniesieniu do jedynki. Ale poziom taki sam dlatego daje tylko 6/10.

Niedorzeczności.
Szczupła laska wchodząca na samochód jadący z dużą prędkością i do tego jeszcze podnosi Dylan minigun'a i napieprza w Dodge ram'a.
Albo potrafi jednym ciosem uderzyć faceta tak żeby ten się przewrócił .

demson

No tak..to było dość niedorzeczne jak sam napisałeś :) Szkoda też ze to nie jest ta sama aktorka która grała w jedynce :( Tak samo ten murzyn :( No ale trudno ;)

moras90

Miałem nadzieję że ten film podniesie poziom w odniesieniu do jedynki. Ale poziom pozostał taki sam dlatego daje tylko 6/10.

Niedorzeczności.
Szczupła laska wchodząca na samochód jadący z dużą prędkością i do tego jeszcze podnosi Dylan minigun'a i napieprza w Dodge ram'a.
Albo potrafi jednym ciosem uderzyć faceta tak żeby ten się przewrócił .

moras90

Wiem ze trochę nie na temat ale mam pytanko czy ktoś wie jak się nazywa ta piosenka co leci w mniej więcej w 30 min filmu kiedy chyba to był Lukas wsiadł do samochodu i zrobił sobie wycieczkę po więzieniu?

ocenił(a) film na 6
waszek94

SpiderBait - Black Betty
Polecam soundtrack z Need for speed: Underground 2

halifax

Dzięki

ocenił(a) film na 7
waszek94

Ja też, dziękuje bo nie umiałem go znaleźć :)

ocenił(a) film na 5
Robert831231

5/10 fabuła naciągana film jest do pewnego momentu strasznie przewidywalny nic się z początku nie trzyma kupy jest dużo obsurdalnych scen jak to że w każdym momencie każda z kobiet w tym filmie jest idealnie umalowana itp. strasznie to widać i to drażni brak realizmu film nie traktuje poważnie widza jest scena w której wybycha w ogniu Xander i w przybliżeniu jak w mord**** strzelił widać że postać która jest w ogniu jest w kombinezonie. pomyłka.

lolek2417

Witam mam do wast takie pytanie,niewiecie co za piosenka leci w 1.28.00 wtedy gdy frankenstein wraca na tor wyścigowy.?

ocenił(a) film na 8
digital512_2

jeżeli chodzi o moment jeszcze w szpitalu <?>, albo czymś takim to jest to motyw przewodni z pierwszej części. a kiedy wysiada z auta to Jose Cancela and Amy Beauchamp - an entrance - od razu mówię, że trudne do znalezienia, ale jak chcesz mogę ci to wysłać mailem :)
a tak poza tym tych ludzi, którzy się tak czepiaja tego filmu - przecież on nie miał być niesamowicie wzniosły, ambitny i motywujący do myślenia ;p to taka sieka z półnagimi laskami i szybkimi samochodami. ja się na to nastawiłam i mi się podobało, nie powiem, że większy udział miał w tym główny bohater ;> skoro w większości są te laski w obcisłych spodniach i za małych bluzeczkach - to kobietom też się coś należy :D i akurat Luke to zapewnia. powiem tylko, że jednego mi żal - Frankenstine potem umiera (to znaczy w pierwszej części). wcześniej jak oglądałam pierwszą części to nie zrobiło to na mnie żadnego wrażenia, ale teraz kiedy wiem kim był Frankie to trochę szkoda ;/ i pewnie w takim razie coś wcześniej stało się Katrinie, bo ta Case to niezła... ;/

Werniem

Wielkie dzięki,szukałem tej piosenki i niemogłem jej znalesc,jesli to by nie było problemem to był bym wdzieczny za wysłanie mi jej na maila "digital512@wp.pl",z góry dzięki.

ocenił(a) film na 10
moras90

siema mam pytanie czy Frankenstein umarł w 1 części ? bo nie pamiętam kurr;/
To jest prequel i zajebiście zrobili :D hehe
Ale nie pamiętam w takim razie czy on jakby zginął potem
Pozdro!

ocenił(a) film na 8
agahub37

tak, na samym początku, od tego zaczyna się przygoda Jensena. miał go zastąpić.

moras90

Witam was
mam pytanie. Jaka piosenka leci w 1.33.00?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones