PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=93245}
8,2 126
ocen
8,2 10 1 126
Deceptions
powrót do forum filmu Deceptions

Pod tymi tytułami emitowano kiedyś ten mini serial (aż 4 odcinki) w polskiej telewizji. Obejrzałam go sobie parę dni temu (aż dziw, że kaseta jeszcze się nie rozleciała... chociaż parę dni temu oglądałam też "Damę za burtą" ["Overboard"], która mam w jeszcze gorszej jakości... i też się trzyma!) i stwierdzam, że jest tak samo dobry jak kiedyś. Świetna intryga, dobre aktorstwo, brak taniego romansidła. Bardzo sympatyczny film. Ktoś mógłby go wydać na DVD (zanim moja kaseta się rozleci!!!).

732476

Ten mini serial emitowany był jeszcze pod tytułem: "Podstępna wymiana", albo "Podstępna zamiana" - juz dokładnie nie pamietam. Tez z chęcią bym go oglądnąl:)

ocenił(a) film na 6
meffik83

Ten serial był emitowany pod tytułem: "OSZUSTWO". Wcześniej oglądałam go na kasecie pod tytułem "Podstępna wymiana" ( to był rok 91). Bardzo chciałabym go znów obejrzeć.

732476

Do 732474 Czy jest jakaś szansa na zdobycie kopi tego filmu ? Proszę o kontakt na mobius121@wp.pl

732476

Witaj! Nie możesz przegrać filmu z tej kaset y (zanim się rozleci!) na płytę dvd??? Jeśli nie, to prześlij mi tę kasetę, a ja Ci przegram - bez problemu. Wszystkie swoje fajne filmy z kaset wideo przegrałam sobie na płyty DVD. Odeślę Ci i kasetę i film na DVD + dodatkowo kilka innych filmów z Giną Lollobrigidą! Pozdrawiam - Irena.

IrenaSz

Mam z lektorem

Dresiarz

Witam! Jaka pozytywna wiadomość! Mogłabym się przymilić? - proszę, napisz do mnie irenaszczepaniak@op.pl

Dresiarz

A ja z chęcią zakupię DVD z tym serialem.
Pozdrawiam
Izabela

Dresiarz

Jeszcze raz Cię proszę o ten film, chętnie kupię za przystępną cenę, albo w zamian prześlę inne filmy z Giną. Pozdrawiam.

Dresiarz

Witaj, jest szansa na udostępnienie tego filmu ? Jeżeli tak, podaj proszę warunki. Alek

Dresiarz

Witam, jeżeli to jeszcze aktualne poszukuję filmu Deceptions z 1985r może też być pod innym tytułem (Mistyfikacja albo Bliźniaczki) czy mogłabym prosić o udostępnienie filmu do przegrania bądź jeśli ma ktoś przegrane na dvd o udostępnienie do obejrzenia?
Moja mama bardzo chciała ten film obejrzeć ale nigdzie nie może go znaleźć. Chciałabym jej zrobić prezent na 70 urodziny, na 16 marca, Proszę o odpowiedź na jakich warunkach. Ciepło pozdrawiam Aldona.

Dresiarz

Mimo upływu czasu jeszcze raz proszę o ten film - chętnie kupię kopię lub wymienię się na inne filmy z Giną Lollobrigidą. Pozdrawiam.

IrenaSz

Witam, udało się Pani na zdobyć "Mistyfikacje"??? Bardzo chciałabym przegrać ten film dla mojej mamy... Jeśli byłaby Pani tak uprzejma to proszę o kontakt w tej sprawie...

Gosha_85

Niestety, nie zdobyłam tego filmu, choć mam na niego wielką ochotę. Nie znam nikogo, kto by to miał. pozdrawiam.

IrenaSz

Jeżeli udałoby się Pani zdobyć go (ja również próbuje) to proszę o informację.

Gosha_85

Nie wiem, skąd można by zdobyć ten film.

Dresiarz

Witam, czy dysponuje pan może tym serialem?? Jeżeli tak to może Pan udostępnić?

ocenił(a) film na 10
732476

czy mogłabym prosić o udostępnienie filmu do przegrania bądź jeśli ma ktoś przegrane na dvd o udostępnienie do obejrzenia?
pozdrawiam ania

732476

Do 732474 Czy jest jakaś szansa na zdobycie kopi tego filmu ? Proszę o kontakt na italienier123@gmx.de

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones