PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=181683}

Delikatna

Frágiles
6,3 12 674
oceny
6,3 10 1 12674
Delikatna
powrót do forum filmu Delikatna

Utrzymane w podobnym klimacie czyli np. o jakimś starym szpitalu, w którym straszy?

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

No może to nie jest podobne, ale np. Sierociniec lub Zakonnica. ;)

Anzelma112

Dzięki za odpowiedź, lecz oba niestety widziałam :)

ocenił(a) film na 8
wiolcia0

Królestwo L. von Triera

leebroccoli

Może obejrzyj film sierota. Mnie się podobał, trzymał w napięciu, pozdrawiam.

Raven5

Wiem, wiem oglądałam go już i też mi się podobał :)

leebroccoli

Dzięki, nie znam tego filmu więc z przyjemnością go obejrzę

ocenił(a) film na 6
wiolcia0

House on haunted hill jeden z najlepszych albo Mad House ... jesli chodzi o szpitale to ta dwojka jest moja top.

aproxx

Ten pierwszy oglądałam juz mnóstwo razy i faktycznie jest bardzo dobry :)

wiolcia0

Boo. Szpital psychiatryczny, trochę śmieszny.

wiolcia0

Jeśli nie widziałaś to polecam Szepty w mroku, akcja nie rozgrywa się w szpitalu ale w sierocińcu ale klimat wydaje mi się, że jest bardzo podobny.

Yassmine

Nie widziałam. Dzięki za odpowiedź :)

wiolcia0

To raczej nie są horrory ale jest klimat i akcja dzieje się w szpitalu dla psycholi:
Przerwana lekcja muzyki z W. Rider i A. Jolie (Oscar) choć pewnie oglądałeś też
Lot nad kukułczym gniazdem Milosa Formana, ale pewnie oglądałeś (oscarowy)
Dom wariatów (rosyjski)
Obłęd (org. The Jacket) z Adrianem Brody
W którejś z części Egzorcysty (już nie chce mi sie sprawdzać w której) jest akcja w szpitalu przez sporą częśc filmu)

było też coś ze znaną aktorką, którą po nowoczesnym szpitalu ganiał psychol potężnie zbudowany, ale napięcie bardzo dobre w filmie, ale nie mogę sobie przypoomnieć ani tytułu ani aktorów, wioęc na razie nie podam, ale może ktoś pamięta?

A, no i koniecznie zobacz Comę z Michaelem Douglasem. Dla mnie film w tym samym klimacie jak Dziecko Rosemary tyle że wszystko dzieje się w szpitalu, gdzie niesamowite rzeczy wyprawiają lekarze z gabinetu/sali nr 8...

huo_sanchez

I całkiem przypadkowo jeszcze znalazłem Autopsy i nawet kiedyś oglądałem, ale nie wiele już z tego pamiętam, strasazny ten film raczej nie jest choć podaje się że z gatunku horrorów

huo_sanchez

A ten film o którrym nie pamiętałem to Dom na przeklętym wzgórzu i nie aktorka a znani aktorzy Geoffrey Rush i Peter Gallaghjer w nim grali.

huo_sanchez

Dom na przeklętym wzgórzu, Autopsy i Obłęd oglądałam. Ten pierwszy najlepszy, chociaż Obłęd też miał swój klimacik. Brody jak zwykle - świetny :) Autopsy z kolei też miał coś w sobie, choc dla mnie czasami za bardzo się dłużył, fabuła jednak była ok.

wiolcia0

Mówię ci, obejrzyj Comę z Douglasem, warto ;)

huo_sanchez

Ok wypowiem się jak go obejrzę :)

wiolcia0

Zdecydowanie polecam NIEODEBRANE POŁĄCZENIE, nie cała akcja dzieje się w szpitalu ale film oglądany w nocy trzyma w napięciu a klimat w szpitalu jest dosyć straszny, pamiętam jak oglądałam to po prostu czułam jak bym tam była.

ocenił(a) film na 6
wiolcia0

Kręgosłup diabła;)

fantynaaa

Dzięki. Obejrzałam już :D

wiolcia0

Może nie jest to arcydzieło, ale da się oglądać: Boo (Nieuleczalny strach) http://www.filmweb.pl/film/Nieuleczalny+strach-2005-138199

ollo

Widziałam, niezły byl :)

ocenił(a) film na 6
wiolcia0

Szepty w mroku
Asylum
Egzorcysta 3

wiolcia0

grave encounters

juliamkom

Oglądałam obie części. Pierwsza zdecydowanie lepsza i dość straszna ;)

ocenił(a) film na 5
wiolcia0

polecam polski "Kuracja" Smarzowskiego; nie jest to horror, ale dobry. Jest na tube.

ocenił(a) film na 6
wiolcia0

polecam Ci Motyl i Skafander, nie jest ani ciut podobny, ale ukazuje zycie z perspektywy zaniku...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones