PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=156406}

Demon: Historia prawdziwa

An American Haunting
6,1 19 245
ocen
6,1 10 1 19245
Demon: Historia prawdziwa
powrót do forum filmu Demon: Historia prawdziwa

film jest bardzo dobry. w nocy sie go kapitalnie oglada! 8/10! jak najbardziej zasługuje!

carpentermx

Zgadzam sie z tobą, ale ludziom niedogodzisz!!Każdy film muszą zgnoić!!Wejź na jakiekolwiek forum o jakimkolwiek filmie, do wszystkiego sie muszą doczepić, wszystko skrytykować!!

carpentermx

Film do bani. a ludzie maja prawo się wypowiadać tak jak chcą ;)

ocenił(a) film na 6
carpentermx

Mi się podobał. Był nastrojowy i w nocy faktycznie się go super ogląda.
Na każdym forum są zazwyczaj dwie kategorie tematów ,,Film był do bani" i ,,Ten film był świetny". po porostu kwestia gustu.

Heidi_3

owszem kwestia gustu

ocenił(a) film na 3
carpentermx

Jak tak lubisz klimacik nocnego oglądania horroru to polecam film "Paranormal Activity".Można się przestraszyć i to nie na żarty.

ocenił(a) film na 8
Darkos

pff..bez takich niesmacznych żarcików;]]]

ocenił(a) film na 8
carpentermx

Film dobrze zrobiony,nieźle zagrany.Mowa na filmwebie jest o dłużyznach.Ja ich specjalnie nie dostrzegam;]] pozdro dla fanów horrorów;D

ocenił(a) film na 3
fauzi

Dobrze zrobiony? Wszystkiego można było się spodziewać od samego początku i wszystko przewidzieć, ten film był do bólu przewidywalny, sprawiał wrażenie nakręconego specjalnie dla osób z IQ poniżej normy. Spodziewałam się czegoś więcej niż rzucania się głównej bohaterki po łóżku, w powietrzu, wilków i niedomkniętych okien po północy.

ocenił(a) film na 8
gabrielafrancuz

ehh...to na szczęście tylko Twoje zdanie...

ocenił(a) film na 3
fauzi

No chyba nie tylko, patrząc na jegośrednią i komentarze na forum ;-)

ocenił(a) film na 8
gabrielafrancuz

Już dawno przestałem sugerować sie średnią na tej powiedzmy troche chorej stronie.A co do samego filmu to uważam że nie jest zły tylko większość osób szykuje sie na film wybitny i później czuje rozczarowanie.

ocenił(a) film na 7
carpentermx

Mnie najbardziej przestraszył napis na końcu: historia oparta na faktach. Przeraziłam sie nie na żarty:P

ocenił(a) film na 6
Isia94

Hahaha! Poczułam się podobnie ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones