PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91327}

Demoniczny wiatr

Demon Wind
5,0 551
ocen
5,0 10 1 551
Demoniczny wiatr
powrót do forum filmu Demoniczny wiatr

Pamiętam jak ciocia kupiła kasetę na której był Demoniczny wiatr i Koszmar z ulicy wiązów .Za każdym razem gdy poszła do pracy to ja i moi dwaj kuzyni ukradkiem włączaliśmy ten film i strachu była co nie miara.Muszę powiedzieć że mimo upływu lat choć teraz patrzę na to z innej strony to efekty specjalne jak na tamte czasy są ok .Najlepsze co jest w tym filmie to KLIMAT ! Boże jak myśmy się tego bali , istne zło ! genialna muzyka wręcz obrzydliwie straszna .Era VHSów to były czasy , jak wracałem do domu z tego seansu to mimo tego że od domku kuzynów mój dom jest 10 metrów dalej to pokonywałem tą drogę chyba całą wieczność :D Z sentymentu i ogólnych wrażeń daję 9/10.

martens600

Dokładnie. Heh, to były czasy. Oglądało się za dzieciaka takie filmy na VHS w ukryciu przed rodzicami,a później koszmary:)Jeszcze ten urok używanej kasety(często ciemny, podniszczony obraz, nie to co teraz na DVD. Gdy przypomniałem sobie ten film niedawno śmiałem się,jak takie coś może wywrzeć wrażenie. Filmik śmiszny ale za jedno z bardziej traumatycznych:) wspomnień z dzieciństwa dam mocne 6:)

bartas28

A i tak mam go dvdrip lektor pl,bo nienawidze napisów

ocenił(a) film na 10
kozako22

Masz demon wind z lektorem ??

aproxx

Podaj gg,tam popiszemy na spokojnie,a jak nie masz gg to zalóż (póżniej skasujesz)

ocenił(a) film na 10
kozako22

7345184

ocenił(a) film na 10
kozako22

Jesli tak to za wrzucenie go na jakis server zaplace ci w euro przez paypala. Jesli masz jeszcze inne stare klasyki z lektorem to pisz, zarobisz se.

ocenił(a) film na 10
martens600

co do muzyki...najlepsza jest ta przy napisach końcowych...normalnie ma coś w sobie!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones