PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=91327}

Demoniczny wiatr

Demon Wind
5,0 551
ocen
5,0 10 1 551
Demoniczny wiatr
powrót do forum filmu Demoniczny wiatr

Treść może dość wtórna,ale klimat nieziemski.Do teraz mam kopię na vhs,z czasów kiedy kasety wymieniało sie na giełdach,a co druga miała napis MEGA HIT;-)

ocenił(a) film na 10
morbidangel0

a z jakim lektorem go masz?? bo ja z Olejniczakiem

ocenił(a) film na 10
maciek27

ja w latach 80 kupilem ten film na vhs z Tomaszem Knapikiem jako lektorem.szkoda ze juz nie mam tej kasety.w sieci mozna ten film znalezc tylko z napisami

ocenił(a) film na 10
grzesiek7652

sorki powyzej mialem napisac ze w latach 90.

ocenił(a) film na 10
grzesiek7652

Jak maszz z knapikiem to możemy wymienić sie bo ja mam jako jedyna osobaz Olejniczakiem na plycie i to w bardzo dobrej jakosci

ocenił(a) film na 10
maciek27

oj,ale powyzej napisalem ze niestety juz nie mam tej kasety.wiesz jak wtedy bylo.to byla piracka kaseta vhs kupiona w sklepie.na niej byl jeszcze drugi film.po jakims czasie wymienilem ja na inna kasete.szkoda.bo jak pisalem w sieci niestety nie mozna znalezc tego filmu z zadnym lektorem.tylko z napisami.w telewizji tez sie nie spotkalem by lecial ten film.

ocenił(a) film na 10
grzesiek7652

w sieci tego nie znajdziesz,bo z lektorem mam tylko ja(z Olejniczakiem),a telewizja nie wyemituje tego,bo gdyby mieli do do tej pory by wyemitowali,kiedys ludzie z filmwebu(spora grupa) pisala emeile do telewizji o emisje na życzenie i też nic z tego,szkoda troche mi Kanpika,ale dla mnie Olejniczak horrorow jest lepszy,to wiele nie trace

grzesiek7652

jest sample z lektorem https://www.youtube.com/watch?v=rL703OtH1kM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones