PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=674844}

Demonstracja siły

Force of Execution
5,0 1 918
ocen
5,0 10 1 1918
Demonstracja siły
powrót do forum filmu Demonstracja siły

trailer

użytkownik usunięty

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v= L6D7YGDd8No

(usunąć spację między = L)

ocenił(a) film na 7

Hmm, na tralierze wygląda całkiem nieźle.

użytkownik usunięty
waldeck

Wiele osób tak mówi ;)

ocenił(a) film na 5

padlina...

użytkownik usunięty
elosidzej

Miło mi, Kamil z tej strony.

ocenił(a) film na 5

Miło mi Antek...

ocenił(a) film na 7
elosidzej

zapowiada się bardzo dobrze, Steven jakby trochę w lepszej formie niż ostatnimi czasy, Bren Foster widzę, że wreszcie jakaś większa rola i również nieźle sobie radzi, fajnie, że jest Ving Rhames no i bardzo fajnie, że jest Danny Trejo :)

ocenił(a) film na 5
krzychu1323

Segal już nie ma fajnych filmów i nie będzie miał,jego czas już miną pogódź się z tym,takie już jest życie.

ocenił(a) film na 7
elosidzej

mam inne zdanie, może te obecne filmy nie są aż tak dobre jak te pierwsze, ale niektóre są na prawdę dobre lub przynajmniej niezłe.

ocenił(a) film na 5
krzychu1323

ok spoko:)

ocenił(a) film na 7
elosidzej

Przestań trollować

użytkownik usunięty
krzychu1323

a jakie z tych nowszych lubisz najbardziej ?

ocenił(a) film na 7

Maczeta jest świetna, bardzo podobał mi się też Naprzeciw ciemności, klimatyczny film, Najwyższy Wyrok był niezły, choć raczej dzięki Steve Austinowi aniżeli Seagalowi, dobre są też Sprawiedliwość Ulicy, WIadomości bez cenzury, Najemnik i Zatopieni, reszta jego filmów nagranych po 2001 (to taka moja swoista granica od świetnego Seagala do przeciętnego Seagala) nie zasługuje na szczególną uwagę.

użytkownik usunięty
krzychu1323

Protektor, Żądza śmierci oraz W odwecie za śmierć są jeszcze fajne polecam!

ocenił(a) film na 7

Protektor jest tylko niezły, nic specjalnego, Żądza śmierci rzeczywiście też można dorzucić, bo na prawdę dobry, a W odwecie za śmierć jeszcze nie widziałem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones