PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=250907}
6,0 417
ocen
6,0 10 1 417
Descent
powrót do forum filmu Descent

Zejście 10/10

ocenił(a) film na 9

Mocne kino spod znaku "Rape & Revenge" . Być może w ocenie tego filmu nie będe obiektywny gdyż jestem wielkim fanem Rosario Dawson , która w tej produkcji wspięła się na wyżyny swoich umiejętności aktorskich , a miała niełatwe zadanie . Wcieliła się bowiem w studentkę o imieniu Maya , ktora na jednej z imprez poznaje czarującego Jared-a . Dziewczyna pod wpływem uroku umawia się z wielbicielem na kolejne spotkanie . Podczas niego ma miejsce tragiczny czyn . Jared brutalnie gwałci Mayę . Dziewczyna postanawia się zemścic . Duszny i mroczny klimat podlany muzycznym sosem Massive Attack i Black Rebel Motorcycle Club to ostra porcja dla wytrwałych . Pojawia się w nim scena na którą nikt z was nie będzie przygotowany , scena o której długo nie zapomnicie .... Talia Lugacy pokazała nam wnętrze mrocznej natury człowieka . Oprócz rewelacyjnej Dawson , możemy również zobaczyć Chada Fausta który miał potwornie cięzką role , no i dla mnie objawienie w postaci Marcusa Patricka . Film przeszedł praktycznie niezauważony przez kina a szkoda bo to bardzo dobry i psychologiczny obraz . WARTO !

Alexanderrr

Zgadzam się,naprawdę ostre kino choć kameralne.

ocenił(a) film na 9
Alexanderrr

Tak, gdyby nie Rosaria (dla niej oglądałem ten film) mogłoby być dużo niżej. Choć w niektórych scenach w ogóle mi się nie podobała fizycznie, ale zagrała to genialnie. Jedna z lepszych jej ról wg mnie.

Alexanderrr

Gdzie go oglądałeś?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones