PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809318}

Diabeł wcielony

The Devil All the Time
7,1 56 243
oceny
7,1 10 1 56243
6,1 24
oceny krytyków
Diabeł wcielony
powrót do forum filmu Diabeł wcielony

tak, to bardzo dobry aktor, w Lighthouse był nawet genialny, ale mam wrazenie, że wszyscy przesadzacie XDDD
Jakby, jest też masa innych świetnych aktorów, a żaden z nich nie jest tak przesadnie hype'owany, otrząśnijcie się, bo mam wrażenie,ze jednak wiele osób myli jego grę aktorską z jego niesamowitą urodą(w filmach jak High life jest dośc przeciętny)

Analny_Wojownik

Obejrz film, później zabieraj głos. Genialnie zagrał postać pastora.

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

PATINŚON JEŚ CIUDOWNY, ŹROBIĘ Z NIM MEMA, GDZIE DODAM MC RAJDA I CIALAMETA I KANIA ŁESTA

Analny_Wojownik

Skończyłeś? Widać, że masz intelektualnie z 15 lat

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

intelektualnie 15 lat ma osoba, która ma mokro w gaciach jak tylko widzi nazwisko Roberta

Analny_Wojownik

Dno dna Twój poziom intelektu

ocenił(a) film na 5
JohnTheBrave

Dno dna dna to twoje podniecanie się pattinsonem jak bohaterowie CMBYN podniecali się greckimi posagami

Analny_Wojownik

Mam podobne odczucia.
W "Diable Wcielonym" wypadł dobrze w roli nowego pastora, ale nie jest to w żadnym stopniu rola wyjątkowa czy wybitna.

ocenił(a) film na 8
Analny_Wojownik

O co chodzi z tym 'XDDD'?

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

że to jest taki śmiech powodowany załamaniem

ocenił(a) film na 8
Analny_Wojownik

A, czyli taki śmiech przez łzy?

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

XDD to po prostu śmiech, ale może być zastosowane w róznych kontekstach.
Może to być oznakowanie wypowiedzi jako żart, może być to oznaczenie zabarwienia humorystycznego, może to być sarkazm, może to być znak, ze się śmieję

ocenił(a) film na 8
Analny_Wojownik

Niesamowita sprawa

ocenił(a) film na 5
grzegorzszuba

Widzę, że ktoś tu chciał uchodzić za wyższego i inteligentniejszego, a ocenia szrot jakim jest Jojo Rabbit na równi z Magnolią

ocenił(a) film na 8
ocenił(a) film na 9
Analny_Wojownik

Zagrał normalnie, jakoś tak kuł mnie w oczy i trochę drażnił. Jak dla mnie to Holland wygrał ten film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones