PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809318}

Diabeł wcielony

The Devil All the Time
7,1 56 070
ocen
7,1 10 1 56070
6,1 24
oceny krytyków
Diabeł wcielony
powrót do forum filmu Diabeł wcielony

Sam zamysł filmu wydaje się być okej, obsada również, ale historia i ogólna idea jest przedstawiona tak łopatologicznie i karykaturalnie że całe to niekończące się pasmo tragedii i zua niczym u papryka wege zaczyna po jakimś czasie śmieszyć. A tak poza tym to będę nudna i powtarzalna jak 90% osób na tym forumidle i powiem że Holland i Patiszon najbardziej świecą w tej szokująco gwiazdorskiej obsadzie. W sumie sprawiło to, że ostatecznie podwyższyłam ocenę o gwiazdkę, bo aż przyjemnie się patrzy jak Pattinson się doskonale bawi w roli demonicznego klechy, lekko szarżując, totalnie jak w Królu XD Nawet akcent + dandysowatość podobne w przypadku obu roli.

ocenił(a) film na 4
BadCatInHat

Dokładnie. To samo, po pierwszych 20 minutach, gdzie było już tyle tragedii, że wystarczyłaby na cały film mieliśmy już po prostu głupawki ze śmiechu. Chociaż dla mnie Pattinson, a szczególnie sposób w jaki mówił był karykaturalny.

ocenił(a) film na 6
wiktoriamaria

Mnie też irytowaly zbiegi okoliczności, których było kilka.

ocenił(a) film na 7
BadCatInHat

Aktorsko lepiej niż fabularnie. Momentami, zgodzę się, że aż nudno. Dziw bierze, że Arvin Russell przeżył ;) Mi do gustu przypadła gra Riley Keough.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones