PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810271}
4,2 11 778
ocen
4,2 10 1 11778
2,0 17
ocen krytyków
Diablo. Wyścig o wszystko
powrót do forum filmu Diablo. Wyścig o wszystko

Wstyd i hańba

ocenił(a) film na 1

Każdy, kto brał udział przy produkcji tego śmiecia, powinien się wstydzić i być napiętnowanym do końca życia. I reżyser, i producent, i montażysta, i dźwiękowiec, i aktorzy. Tak, bo przecież mieli wcześniej w ręku ten cudowny "scenariusz", to chyba wiedzieli na co się piszą.

mippek

Scenariusz?

ocenił(a) film na 1
mippek

to dowód na to, że filmu nie robili prawdziwi artyści, tylko amatorzy i celebryci

ocenił(a) film na 9
mippek

Bo film trzeba oglądać ze zrozumieniem, a nie patrzeć jak Szpak w pi...

karolak5656

ej... fake konto... morda w kubeł...

ocenił(a) film na 8
Crazy_Ivan

platformersa zabolała dupa o państwo teoretyczne?

KLB

taaaa... ciekawe :D

KLB

halo, jesteś tam jeszcze :D ?

ocenił(a) film na 9
mippek

Nie przesadzajcie nie był taki zły :D

ocenił(a) film na 10
franciszekbogota

Pewnie, że nie. jak dla mnie film był w porządku, w końcu cos się dzieje w tym polskim kinie a nie tylko komedie. Dobrze widzieć Rafała Mohra czy też Pazurę, którego dawno nie widziałem w tego typu filmach.

ocenił(a) film na 10
franciszekbogota

Daję 10/10 troche na wyrost, za super samochody, wyścigi ok, ale dialogi słabiutkie.

ocenił(a) film na 10
mippek

Obejrzałem film z dużym zaciekawieniem, bo sam jestem miłośników wyścigów samochodowych itp. Myślałem, że będzie to scenariusz żywcem skopiowany z Szybkich i Wściekłych, ale nie... to było zaskoczenie. Widać, że reżyser chciał dobrze, bo jest dużo wątków, same wyścigi też nie wyglądają tak samo, jak z filmów z Hollywood, to sie ceni. Oryginalnym i ponadczasowym dziełem filmu nie można nazwać, ale jest to rozrywka na przyzwoitym poziomie.

ocenił(a) film na 1
tadeuszgorat

10? Pojechałeś. Oceniłeś tylko 3 filmy i wszystkie na 10, to mowi samo za siebie.

tadeuszgorat

wyścigi wyglądają bardzo słabo. Nie ma dynamiki, nie ma napięcia i emocji..przynajmniej w tym wypadku. W dzisiejszych czasach, szybkie sceny to norma, ale to nie wina twórców, tylko budżetu, więcej pieniędzy to więcej ujęć potrzebnych do dynamicznego montażu

ocenił(a) film na 10
Erigone13

Nie będę wnikac jakie były pieniądze itd. Czasami myślę, że przy małym budżecie można nagrac dobry film, ale taki bardziej psychologiczny. Tutaj nie wiem jak było. Moge sie wypowiedzieć jako zwykły widz. Mnie sie akurat wyścigi podobały. Byłam bardziej ciekawa, co sie stanie z filmowym Kubą oraz wrednym Kłem czy JAroszem, którego grał Pazura. Ja wolałam go obejrzeć. zobaczyć. Nie jest zły, uważam, że mówienie iz film jest gniotem jest przesadą. Gnioty to serio widziałam.

ocenił(a) film na 5
Erin_Sweenay

nie jest zły, ale dałaś ocenę jak na arcydzieło. to coś chyba nie bardzo.
Serio uważasz że ten film to arcydzieło kina ?

ocenił(a) film na 5
mippek

hehe wszędzie widzę oceny 1 i inne podobne ;)
fakt faktem film był bardzo średni żeby nawet nie słaby.
takie ubogie szybcy i wściekli.
najgorzej chyba wypadały te wyścigi "wilki polują".
ni cholery nie ciekawe. jeździli wkółko żeby tylko nie dać się zapędzić w kozi róg. to aż takie pasjonujące ?
ode mnie takie 4+, ale że nie ma dałem mocno naciągane 5 .

ocenił(a) film na 10
settokaiba

Przynajmniej oceniłeś tak jak czułeś i dobrze. ;) Ja uważam, ze dawanie temu filmowi 1 jest po prostu krzwydzące. Na 1 to zasługują te wszystkie single, coś tam o rządzących :P czy inne wegowe filmy gdzie tylko seks i wyrazy K

ocenił(a) film na 5
tatiana_anastazja

Mnie tam się Pitbulle podobały :) najbardziej nie vegowy Ostatni Pies. Naprawdę ciekawą fabułę miał.

ocenił(a) film na 10
settokaiba

Cieszę się, zę zobaczyłam tutaj takich aktorów jak Mikołaj Roznerski :D Tomasz oczywiście fajnie gra. Rafał Mohr, klasyka sama w sobie. :) Jeszcze tylko mi tu Stramowskiego brakuje :D

ocenił(a) film na 10
settokaiba

jenyy ile negatywnych emocji, kompletnie ich nie rozumiem, dla mnie film spoko, nie jakieś oskarowe sceny ale lajtowy

ocenił(a) film na 10
mippek

O rozumiem, że nakręciłbyś cos lepszego? Czemu Polacy potrafią tylko hejtować?

ocenił(a) film na 10
gwozdekxx

Dokładnie, nie ma oskarowych scen, choć, fajne samochody, fajna muzyka, efekty - niezłe choć mogłyby być lepsze troszkę, ale ogólnie jest w porządku. Czytałem tutejsze komentarze i mi się trochę odechciało filmu ale postanowiłem, ze sam obejrzę.

użytkownik usunięty
gwozdekxx

gwozdekxx, a to trzeba być dobrym reżyserem, by się wypowiadać?
Trzeba grać w piłkę, by coś złego o grze piłkarzy powiedzieć?

Film jest dnem, dialogi są denne, wyścigi nudne, fabuła to jakiś żart. Niesamowite dla mnie jest, że dla was to arcydzieło. No ale cóż, niektórzy słuchają Disco Polo i uważają je za najlepszą muzykę...

ocenił(a) film na 1

Przecież to są boty, wykupione konta. Przecież to jest niemożliwe, by normalny człowiek, który zapłacił za bilet na to "arcydzieło" wypowiadał się o nim w superlatywach ;)

ocenił(a) film na 10

A pokaż mi jeszcze filmy, które są serio dnem, bo takich ostatnio w polskim kinie jest całe mnóstwo, gdzie widze non stop te same twarze, którymi szczerze mówiąc rzygam

Clarenka88

wymienić filmy, które są dnem? Diablo Wyścig o Wszystko. Pierwszy z brzegu :D

ocenił(a) film na 1
gwozdekxx

Nakręcić to może nie, bo od tego jest operator kamery, ale napisać - tak.

ocenił(a) film na 10
mippek

A dla mnie wyścigi nie są nudne, Podobały mi sie samochody, podobała mi się muzyka, rola Tomka. Co do dialogów- no fakt mogło być lepiej. I tego tutaj brakowalo. Mam nadzieje, ze twórca filmu nad tym pomyśli. I w ogóle obsada bardzo dobra, a właśnie za mało takich konkretnych dialogów, wszyscy znamy np Pazurę z innych filmów czy Rafała Mohra.

ocenił(a) film na 10
Clarenka88

Oglądałam i jak dla mnie zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Chętnie obejrzę jeszcze raz, nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Podejrzewam że większość osób komentujących nie oglądała filmu i piszą z nudów

ocenił(a) film na 10
marketings1

Ja jeszcze bym wspomniała o osobach po prostu hejtujących. Porażka ogólnie. A film - luźny i tyle. Plus za obsae, grę i samochody. Tylko nie Kazadi- wyrzucić ją !! :P

Clarenka88

jakie to piękne jak sponsorowane konta liżą sobie doopkę... :D

ocenił(a) film na 10
mippek

A mi się bardzo ten film podobał. Chętnie obejrzę go jeszcze raz za jakiś czas, był naprawdę dobry

ocenił(a) film na 10
faustynakiper

Bardzo wzruszający film szczególnie w niektórych sytuacjach, aż łezka się zakręciła w oku

ocenił(a) film na 10
nnina_fw

hejt jest modny :D no co, taka prawda. teraz mam baaaaaardzo dużo czasu na różne filmy. A ten to sobie obejrzę i drugi raz :) Trzeba sobie jakoś umilic życie w tym trudnym czasie

ocenił(a) film na 10
mippek

Super mi się bardzo podobał ten właśnie film. Jestem chętna do obejrzenia go po raz kolejny.

ocenił(a) film na 10
md477357

Ja również polecam obejrzeć. Film naprawde dobry

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones