Film

2010 1 godz. 32 min.
2,2 110
ocen
2,2 10 110
173
chce zobaczyć
{"rate":1.0,"count":1}
{"id":"556322","linkUrl":"/film/Dinoshark-2010-556322","alt":"Dinoshark","imgUrl":"https://fwcdn.pl/fpo/63/22/556322/7341871.2.jpg"}
Dwoje ludzi usiłuje zabić prehistorycznego rekina, który zagraża mieszkańcom kurortu turystycznego. Więcej Mniej
{"linkA":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeA","linkB":"/zostanwdomu?ref=promo_stayAtHomeB"}

Z wnętrza pękniętej góry lodowej zostaje uwolniony młody prehistoryczny rekin, który był zahibernowany przez miliony lat. Po kilku latach ryba osiąga olbrzymie rozmiary i zaczyna atakować ludzi w pobliżu meksykańskiego kurortu Puerto Vallarta. Kiedy przyjaciel Trace'a McGrawa (Eric Balfour) pada ofiarą żarłocznego stwora, mężczyzna staraZ wnętrza pękniętej góry lodowej zostaje uwolniony młody prehistoryczny rekin, który był zahibernowany przez miliony lat. Po kilku latach ryba osiąga olbrzymie rozmiary i zaczyna atakować ludzi w pobliżu meksykańskiego kurortu Puerto Vallarta. Kiedy przyjaciel Trace'a McGrawa (Eric Balfour) pada ofiarą żarłocznego stwora, mężczyzna stara się ostrzec pozostałych mieszkańców i turystów. Mając na uwadze zyski ze zbliżającej się imprezy sportowej, władze ignorują jednak historię o pradawnym drapieżniku z głębin. Jedynie Carol (Iva Hasperger) wierzy McGrawowi i postanawia mu pomóc. Para zamierza zgładzić bestię, nim zabije ona więcej osób.

studio
New Horizons Picture
data produkcji
2010
tytuł oryg.
Dinoshark
inne tytuły
Kiedy siedząca w samochodzie Carol rozmawia z Ritą przez telefon, usta kobiety się nie poruszają, co widać w lusterku wstecznym pojazdu.
Film kręcono w Puerto Vallarta (Meksyk) i Malibu (Kalifornia, USA).
Eric Balfour samodzielnie wykonywał wszystkie wyczyny kaskaderskie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych
  • akcja bez akcja i ogromny rekin mieszczący się w pięciometrowym kanale - a do tego nuda

    • Uwaga Spoiler! Ten temat może zawierać treści zdradzające fabułę.

      • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem darek12322