PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1329}

Dinozaur

Dinosaur
7,2 20 980
ocen
7,2 10 1 20980
5,0 5
ocen krytyków
Dinozaur
powrót do forum filmu Dinozaur

Podobała mi się, gdyż interesuję się dinozaurami. Miała też jednak dobrą fabułę, grafikę i efekty. Jedyne, co zawsze mnie raziło, to umiejscowienie niektórych dinozaurów w niewłaściwym czasie (np. Brachiozaur żył miliony lat wcześniej) i w niewłaściwym miejscu (Karnotaur żył w Ameryce Południowej). Mimo to film to rewelacja i zaraz po Jurassic Park mój ulubiony film o dinozaurach. 10/10 spokojnie wyciąga. A jak już wcześniej pisaliście-"Kraina lodu" może się schować. Ta animacja nie jest niestety doceniona. Ostatnio w telewizji było to puszczane chyba 6 lat temu. Według mnie to jest klasyk, a teraz małe dziewczynki jarają się jakimiś Disney Princess i "Krainą lodu", a tego filmu niestety nikt nie pamięta. Jak już pisałem-rewelacja.

użytkownik usunięty
MrMu

Błędów w tym filmie jest od groma. Nie tylko te, które wymieniłeś, np. zła roślinność. I choćby tylko z tego powodu nie zasługuje na 10.

A na ile zasługuje według Ciebie? Tak z ciekawości pytam.

użytkownik usunięty
MrMu

Mam z tym pewien problem, bo widziałem film w nie najlepszym SD, więc mnóstwo z walorów wizualnych mnie ominęło

ocenił(a) film na 7
MrMu

Nie przesadzaj, ten film jest puszczany przynajmniej raz w roku, teraz właśnie leci na Polsacie. :D

ocenił(a) film na 5
MrMu

I nic poza tym specjalnego.

MrMu

Niestety tak jak napisałeś ludzie zapominają o tym cudownym filmie.
Jest to mój film z dzieciństwa, dziś mam 19 lat, i bardzo często do niego wracam. Polecam w 100%! 10/10

ocenił(a) film na 9
MrMu

To tylko bajka. Bardziej przerażające jest to, ze dinozaury potrafią mówić albo myśleć jak człowiek ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones