PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=471099}

Disco robaczki

Disco ormene
4,7 17 111
ocen
4,7 10 1 17111
3,7 3
oceny krytyków
Disco robaczki
powrót do forum filmu Disco robaczki

Dno

ocenił(a) film na 4

Ale cienizna, powileienie każdej bajki jaką znam. Nic nowego, kompletnie nic. Dla dzieci w wieku 5-10 jak najbardziej OK, im polecam. Mogą iść z rodzicami, na pewno się spodoba. jednak śmieszą mnie ludzie w wieku 20 lat zachwyceni tym filmem. Dla starszych to jedno wielkie dno. Nie kumam was ludzie.

ocenił(a) film na 4
Alex_Tyler

Jeszcze ta przestarzała grafika. Już Dinozaur z 2000 roku miał 100 razy lepszą.

Alex_Tyler

Twój cytat Janku:
"(...) Ja z koeli mam ponad 20 lat i preferuję nieco poważniejsze, ambitniejsze kino np. Stalker, czy Fight Club. Efekt motyla Ok, ale jeśli się obejrzy któryś z tych co podałem to zoabczycie że to film średni, na raz.
Alex poleca - film opatrzony znakiem jakości."

Jeżeli lubisz tak bardzo "ambitne filmy" to po co oglądasz takie produkcje?

ocenił(a) film na 1
ur2smart

Może dlatego, że wszyscy wokół chwalą tą bajkę? Chciał obejrzeć, żeby później wyrobić własną opinie na jej temat? Cóż, przynajmniej tak było w moim wypadku ;)
Powiem tak. DNO! Kilka znośnych scen nie uratuję tej produkcji przez zdecydowanym 1.
Nawet dzieci ta bajka nie satysfakcjonuje w małym chociaż stopniu. Brat, który ma 8 lat po kilku minutach zrezygnował z oglądania. Siostra lat 5 ani razu się nie zaśmiała, dotrwała do końca chyba dlatego bo ja oglądałam do ostatniej sekundy. Nie, proszę mnie nie pytać jak nie umarłam z nudów wpatrując się w monitor, to był cud.

ocenił(a) film na 1
Alex_Tyler

Film jest w zdecydowanej czołówce najgorszych animacji jakie znam. Tuż obok Sposobu na rekina.. Totalne dno.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones