PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=245865}
7,9 77
ocen
7,9 10 1 77
Distance Final Fantasy VII: Advent Children
powrót do forum filmu Distance - Final Fantasy VII: Advent Children

Tak, znowu zaczynam "kronikę ocen filmów, których nikt nie widział". A może ktoś widział i chciałby się podzielić wrażeniami?

732476

Ja widziałem. I bardzo mi się podobał, ale może to dlatego, że prawie 8 lat Cloud jest moim ulubionym bohaterem. Od kiedy pierwszy raz zagrałem... Ale tu chodzi o film. Moim zdaniem jest lepszy, od TOMB RAIDERa, czy tym podobnych kin akcji, w której nie ma myslenia, jest walka. Tu jest przeciwnie, wbrew pozorom. Główny bohater ma "psychologiczne" problemy, z którymi nie może sobie poradzić, daje sobie radę dopiero później, gdy wreszcie zaczyna rozumieć sens życia. W ciągu dwóch dni, w których film posiadam, obejrzałem go trzy razy. I zawsze mam ochotę na kolejny raz. Poważniejszych błędów nie zauważyłem w filmie (właściwie, nie było ich w ogóle). Mógłbym się co najwyżej przyczepić do "lotnej" sceny walki.

DEVIL_JIN

Słuchaj... nie myli Ci się czasem z Final Fantasy VII: Advent Children? ten film tu ma słówko "Distance" w tytule i jest filmem typu "making of" o Advent Children.

732476

Taaa...takie głosy też mnie rozwalają na atomy....

732476

No nieeeeeee, zaraz zejdę: średnia 9,45/10 i... 22 głosy!!!

732476

juz 34 glosy
ale chodzi oto ze nie kazdy kto ogladnie ten "film" musi sie wypowiadac na jego temat ! znalazl gdzies na plycie u kumpla, ogladnal, 2 tygodnie pozniej przypadkiem trafil na tą strone i po prostu ocenil :P czy to takie trudne do zrozumienia ?

732476

ja tam na filmwebie nie sugeruje sie ocenami - nie wiem kto i jak filmy ocenia , ale nawet najbardziej zjechany film dostaje tu minimum 7/10 . filmow z ocenami z przedzialu 1-4 prawie nie ma (a jest cala masa filmow zaslugujaca na spalenie na stosie) . ludzie bezsensownie klikaja na 10 albo 1 - i takich jest wiekszosc , a takich ktorzy oceniaja rzetelnie i PO obejrzeniu filmu jest niewielu (takie mam wrazenie - inaczej oceny bylyby realne)
jezeli chodzi o to czy film jest czy nie jest ok - o wiele bardziej przydatne sa wypowiedzi ludzi na forum . co z tego ze 100 dresów zaglosuje 10 na taki "francuski numer" i ma on 6,32/10 skoro to najgorsze 99 min jakie w tym roku przezylem. wystarczy przejzec opinie na forum - oczywiscie takie ktore nie sa pisane przez debili (latwo poznac - 1-2 zdania + kretynski nick :P ) i wszystko.

732476

O co ci chodzi? Są na tej stronie filmy ze średnią z 5 ocen. A mozna je obejrzeć z lektorem.
Choćby to:
https://www.filmweb.pl/film/Fan+Xiao-2019-859807

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones