PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10003481}

Diuna: Część druga

Dune: Part Two
8,3 85 939
ocen
8,3 10 1 85939
7,7 51
ocen krytyków
Diuna: Część druga
powrót do forum filmu Diuna: Część druga

Właśnie jestem na świeżo z filmem, oglądałem jakoś 80% filmu i powiem szczerze jedynka o wiele lepsza, w mojej opinii jedynka miała to coś dusze miłość coś rzadkiego, dwójeczka za to jest niezłym filmem ale czegoś mi brakuje do jedynki, Diuna 2 Jest bezlitosnym filmem bez poczucia tego czegoś kim jesteśmy, mógłbym nawet rzec że Kanibal by się ucieszył z obejrzenia tego filmu, wykonanie bardzo dobre aktorsko, efekty specjalne na najwyższym poziomie ale do jedynki to się nie umywa filmowo, pod względem artystycznym także, nie oglądałem jeszcze zakończenia zostawiłem to sobie na później ale mogę tylko dodać że film nie zrobił dla mnie większego wrażenia spokojnie można obejrzeć ale nic specjalnego jak dla mnie są lepsze bardziej ciekawe filmy warte uwagi.

ocenił(a) film na 9
zibee

Edit: powtórnie Byłem dzisiaj w kinie, nie oglądałem ostatnich 40 minut dlatego musiałem obejrzeć i okazało się że koniec filmu ratuje cały spektakl, jednak są emocje w tym dziele artystycznym, których prawie przez 80% filmu nie widziałem, dla mnie pełne zaskoczenie bo nie spodziewałem się że zmienię zdanie, Rzadko zmieniam ten spektakl filmowy ratuje końcówka która jest genialna w swojej prostocie, muszę zmienić ocenę na 9 gwiazdek, nadal uważam że pierwsza część jest lepsza, ale druga jest niewiele gorsza, więc brawa dla twórców, aktorów scenarzystów i wszystkich tych którzy tworzyli ten film, jestem pod wrażeniem Ciekawe czy będzie kontynuacja, Mam nadzieję że tak, Oby się udało trzymam kciuki.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones