PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=95336}

Dla ciebie wszystko

Eight Days a Week
7,1 106
ocen
7,1 10 1 106
Dla ciebie wszystko
powrót do forum filmu Dla ciebie wszystko

najlepsza komedia

ocenił(a) film na 10

Uwaga Uwaga
jest to najlepsza komedia jaką widzialem przebija swoim humorem komedie dużego ekranu m.in. american pie 1 i 2 część do filmu w zasadzie wystarczyliby tylko aktorzy poniewaz nie ma w niej morderstw wybuchów a wszystko dzieje się w obrębie zaledwie paru budynków postawionych na jednej ulicy
główny bohater i jego przyjaciel mają tak dobre teksty że wybuchy śmiechu przebiegaja tak jak podczas oglądania "nic smiesznego "
w zasadzie cały film jest tak dobry pokazuje że nawet amerykanów stać choc trochę na wyśmiewanie się z samych siebie
długo po obejrzeniu filmu cytowaliśmy teksty razem z kumplem
aha jest pare akcji które przebijają sex z szarlotką szczególnie ta z melonem film warty obejrzenia cyniczne spojrzenie na świat głownego bohatera jest po prostu zabójcze dla twojego brzucha bo kiedy będziesz się śmiał podczas oglądania tego filmu własnie on najbardziej dostanie wycisk:)))) film polecam dla ludzi którzy stoją w przedziale wiekowym od 16 do X lat ocena 10

ocenił(a) film na 8
corey

Abstrahując od czasu założenia tematu, również bardzo się spodobał. Widziałem kiedyś w telewizji, chciałem obejrzeć ponownie, długo szukałem i dopiero teraz natrafiłem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones